Kategorie

Vložka STAR 100S TM a kování Marseille s 50% slevou

Představujeme Vám čerstvou novinku: vložku STAR 100S TM s právní ochranou profilu klíče a certifikací pro 4. bezpečnostní třídu při kombinaci s kováním s bezpečnostním překrytem. Díky bočním stavítkům je ideální pro systémy generálního klíče. K vložce doporučujeme například kování Marseille od HOPPE. Na vložku v základním rozměru i na kování Marseille máte až do konce roku slevu 50 %!

Níže najdete všechny produkty z této akce, které nyní můžete za akční ceny jednoduše nakupovat přímo v našem e-shopu. Zaregistrujte se na tomto webu (https://www.hbgroup.cz/sign/registrace/), na eshop@hbgroup.cz nám pošlete žádost o nastavení velkoobchodních slev a začněte nakupovat za akční ceny!

STÁHNOUT LETÁK

Bezpečnostní vložka STAR 100S TM
Bezpečnostní vložka s časově neomezenou právní ochranou klíče. 3. bezpečnostní třída, při kombinaci s kováním s bezpečnostním překrytem 4. bezpečnostní třída. S ochranou proti neoprávněnému kopírování klíčů.
Bezpečnostní kování Marseille s překrytem
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. Certifikace ve 3. bezpečnostní třídě - ideální pro vstupy do bytů, domů i firemních objektů. Vysoce odolné provedení vhodné pro objekty s vysokým zatížením. Provedení klika - koule nebo klika - klika, rozteč 72, 90 nebo 92 mm. Povrch nerez nebo stříbrný eloxovaný hliník.
Zobrazeno 1 až 2 z 2 Záznamů

100S