Kategorie

Černé a bílé příslušenství pro moderní interiéry

Černé a bílé doplňky jsou mezi designéry stále velmi populární. Řada interiérů v komerčních objektech ale i v domácnostech je laděna právě do nadčasové bílé a černé. Ideální je, pokud lze takto sladit i důležité dveřní příslušenství, jako jsou kování, zámky a zavírače. Dnes jsme pro Vás vybrali černé vložky STAR 70S, zadlabací zámky s černým nebo bílým čelem, černá kování STAR Metro-R i řadu černých designových kování HOPPE Austin a černý nebo bílý zavírač GEZE.

Dveřní zavírač GEZE TS 2000 je určený pro jednokřídlé dveře do šířky křídla 110 cm. Díky požárnímu provedení je vhodný i pro instalaci na protipožární dveře. Dostupný je v bílém i černém povrchu.

Austin od německého výrobce HOPPE je řada interiériových i bezpečnostních kování v jednoduchém moderním designu. Doporučujeme navíc pořídit ještě okenní kliky Toulon ve stejném designu a barvě.

 STÁHNOUT LETÁK

Bezpečnostní vložka STAR 70S
Kvalitní a cenově dostupná vložka ve 3. bezpečnostní třídě, ideální pro sjednocení na společný klíč nebo systémy generálního klíče. S volně kopírovatelnými klíči. | Nezapomeňte v poli VARIANTA vybrat správnou délku vložky! Návod na změření vložky najdete níže.
Interiérové kování Austin-R
Moderní designové rozetové kování na interiérové dveře. Jednoduché hranaté tvary a matně černý povrch - ideální pro moderní interiéry. Provedení na klíč, zamykací vložku nebo WC. Německá výroba.
Dveřní zavírač GEZE TS 2000
Dveřní zavírač s ramínkem pro jednokřídlé dveře do šířky křídla 1100 mm, s aretačním ramínkem s nastavitelným úhlem zajištění polohy trvale otevřeno v rozsahu 70° až 150°.
Bezpečnostní kování Austin s překrytem
Moderní bezpečnostní kování vhodné pro vchodové a bytové dveře. V matně černé povrchové úpravě. Rozteč 72, 90 a 92 mm, provedení na vložku - s bezpečnostním překrytem. Verze klika-klika nebo klika-madlo.
Stavební zadlabací zámek STAR S190 s bílým a černým čelem
Stavební zadlabací zámek s bílým a černým čelem, pro cylindrickou vložku nebo na klíč, vč. klíče SMARTY.
Interiérové kování Metro-R
Rozetové kování pro interiérové dveře. Jednoduchý moderní design a odolný povrch nerez nebo černý lak. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC nebo klika - koule na cylindrickou vložku.
Zobrazeno 1 až 6 z 6 Záznamů

černá a bílá