Kategorie

Chytré kliky a zámky pro pohodlné odemykání smartphonem

Odemykání smartphonem dnes patří k nejžádanějším způsobům odemykání s oblibou využívaných u domácností i kanceláří. Hlavní předností elektronických přístupových systémů s odemykáním telefonem je samozřejmě maximální pohodlí pro uživatele, velmi snadné ovládání zámku a jednoduchá správa a sdílení přístupových práv v aplikaci. Dnes jsme pro Vás proto vybrali dva z našich nejprodávanějších produktů, které se oba vyznačují velmi rychlou a nenáročnou instalací: NUKI Combo a Chytrou kliku STAR H02.

NUKI je doplněk, který se jednoduše nainstaluje z vnitřní strany dveří a poté umožňuje ovládání stávajícího zámku smartphonem. Nabízíme jej v sadě NUKI Combo, jejíž součástí je i Bridge pro připojení k internetu a vzdálené ovládání zámku. NUKI je vhodné například pro vstupní dveře do bytů.

Elegantní a nenápadné rozetové kování, které se hodí do každého interiéru, lze odemykat jak smartphonem, tak zadáním kódu na malé klávesnici integrované přímo v klice. Chytrá klika z řady STAR se často používá například pro kanceláře.

Níže najdete všechny produkty z této akce, které nyní můžete za akční ceny jednoduše nakupovat přímo v našem e-shopu. Zaregistrujte se na tomto webu (https://www.hbgroup.cz/sign/registrace/), na eshop@hbgroup.cz nám pošlete žádost o nastavení velkoobchodních slev a začněte nakupovat za akční ceny!

 STÁHNOUT LETÁK

Chytrá klika STAR H02
3 277.69
Elektromechanické rozetové kování pro odemykání smartphonem (prostřednictvím Bluetooth) nebo kódem na klávesnici umístěné přímo na klice.
Chytrý zámek NUKI Combo (on-line)
NUKI se instaluje na klasický mechanický zámek a umožňuje jej následně ovládat smartphonem. On-line verze - s doplňkem pro připojení k internetu.
Zobrazeno 1 až 2 z 2 Záznamů

NUKI