Kategorie

Cyklistická sezona začíná!

Cyklistická sezona je tady! Pohyb v přírodě je povolen a teplejší jarní počasí je ideální pro výlety na kole nebo motorce. Využijte příležitost - veškerý sortiment cyklo a motozámků STAR nyní můžete objednávat se slevou 55 %!

Abychom Vám pomohli s překonáním současné krizové situace, nabízíme navíc při objednávce prodlouženou splatnost faktury - 1 měsíc.

Níže najdete všechny produkty z této akce, které nyní můžete za akční ceny jednoduše nakupovat přímo v našem e-shopu. Zaregistrujte se na tomto webu (https://www.hbgroup.cz/sign/registrace/), na eshop@hbgroup.cz nám pošlete žádost o nastavení velkoobchodních slev a začněte nakupovat za akční ceny!

 STÁHNOUT LETÁK

Lankový cyklozámek S720
Klasický lankový cyklozámek, s ocelovým lankem.
Kódový lankový cyklozámek S730
Klasický lankový cyklozámek na 3místný číselný kód.
Spirálový cyklozámek S710
Spirálový lankový cyklozámek. Včetně držáku na rám kola.
Spirálový cyklozámek S715
Cenově dostupný klasický spirálový cyklozámek z naší ekonomické STAR. Černá barva.
Článkový motozámek S750
Článkový zámek na motorku, s důlkovými klíči.
Kotoučový motozámek S740
Zámek na kotoučovou brzdu motorek a skútrů, s trubkovým klíčem.
Kódový článkový zámek se světlem S760
Článkový zámek s odemykáním na čtyřmístný číselný kód. Vhodný na kola a motorky. Osvětlený číselník pro snadné odemykání i za tmy. Cenově dostupný - ekonomická řada STAR.
Řetěz s kódovým zámkem S840
Bezpečnostní ocelový řetěz s textilním pouzdrem - ochrana proti poškrábání laku kola nebo motorky. S odemykáním na 5místný číselný kód. Ekonomická řada STAR.
Kódový skládací zámek S820
Skládací zámek s odemykáním na čtyřmístný číselný kód. Řetěz je tvořen plochými ocelovými články s plastovým krytem jako ochranou proti poškrábání laku kola. Zámek lze snadno složit na malé rozměry a pohodlně jej přepravovat v dodávaném pouzdře. Ekonomická řada STAR.
Řetěz s visacím zámkem S850
Masivní čtyřhanný řetěz (10x10 mm) pro zabezpečení motorek a kol. Textilní pouzdro pro ochranu laku. Včetně masivního visacího zámku s plastovým krytem. Ekonomická řada STAR.
Kotoučový motozámek s alarmem STAR S940
Kotoučový motozámek s alarmem.
Skládací zámek S810
Ocelový řetěz s masivními plochými ocelovými články s plastovým krytem proti poškrábání laku kola. Snadná přeprava díky malým rozměrům při složení. Včetně držáku na rám kola a velké červené odrazky. Ekonomická řada STAR.
Bezpečnostní zámek „U“ S880
Pevný bezpečnostní zámek typu "podkova" pro zabezpečení kol. Plastový povrch jako ochrana proti poškrábání laku. Včetně svítilny v těle zámku a červeným světlem ve třmenu a dvou držáků. Ekonomická řada STAR.
Řetěz s alarmem STAR S830
Řetěz s alarmem.
Zobrazeno 1 až 14 z 14 Záznamů

cyklozámky