Kategorie

Nová bezpečnostní kování v ekonomické řadě STAR

Naši ekonomickou řadu STAR jsme rozšířili o nové dveřní kování s bezpečnostním překrytem vložky: Oval S1 a S4. Kování má certifikaci pro 3. bezpečnostní třídu. Jedná se o robustní nerezové štítové kování ideální pro spolehlivé zabezpečení vstupních dveří. Dostupné je v nejběžnějších roztečích 90 a 72 mm.

V dnešní akční nabídce nechybí ani oblíbené kování Metro-R - rozetové interiérové kování v odolném nerezovém provedení. Díky jednoduchému modernímu designu se hodí do každého interiéru. Obě kování jsou nyní v novém, praktickém balení!

Níže najdete všechny produkty z této akce, které nyní můžete za akční ceny jednoduše nakupovat přímo v našem e-shopu. Zaregistrujte se na tomto webu (https://www.hbgroup.cz/sign/registrace/), na eshop@hbgroup.cz nám pošlete žádost o nastavení velkoobchodních slev a začněte nakupovat za akční ceny!

STÁHNOUT LETÁK

Interiérové kování Metro-R
Rozetové kování pro interiérové dveře. Jednoduchý moderní design a odolný povrch nerez. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC nebo klika - koule na cylindrickou vložku.
Bezpečnostní kování Oval S1/S4 s překrytem
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. S certifikací pro 3. bezpečnostní třídu, vhodné např. pro vstupní dveře domů a bytů. Odolné nerezové provedení. Varianta klika - koule nebo klika - klika. Rozteč 72 nebo 90 mm.
Zobrazeno 1 až 2 z 2 Záznamů

kování