Kategorie

Schránky Key Safe na nouzový klíč a stojan zdarma

Bezpečné ukládání klíčů je stejně důležité jako bezpečnost samotných zámků a vložek. Velmi častým zvykem je bohužel ukládání náhradního klíče pod rohožku, květináč u vchodu a podobně. To jsou samozřejmě první místa, kam se každý zloděj podívá. Upozorněte své zákazníky, že klíče, které právě nepoužívají, by měly být uložené na bezpečném místě. Pro úschovu náhradního klíče jsou ideálním řešením bezpečnostní schránky Key Safe od BURG-WÄCHTERU. Ty lze nainstalovat například na stěnu domu. Majitel domu do schránky může uložit náhradní klíč, pokud by svůj klíč ztratil nebo zapomněl. Key Safe lze ale také využít pro zajištění přístupu návštěvě nebo opraváři - schránky se totiž odemykají číselným kódem, který je možné návštěvě zaslat např. v SMS a po jejím odjezdu kód opět změnit.

Schránky Key Safe jsou nyní dostupné již v šesti variantách. K dispozici jsou různé velikosti - pro různé typy a délky klíčů, a také verze s osvětleným číselníkem pro snadné odemčení i v noci nebo populární verze s odnímatelným okem.

Bezpečnostní schránky Key Safe jsou skvělé pro všechny majitele domů, chat i jiných objektů. Objednejte 10 libovolných schránek Key Safe a dostanete k nim originální stojan pro Vaši prodejnu.

 STÁHNOUT LETÁK

Schránka na klíče Key Safe
Skříňka na uložení klíče s odemykáním na čtyřmístný kód Key Safe je bezpečná schránka na uložení klíče či různých drobností.
Zobrazeno 1 až 1 z 1 Záznamů

Key Safe