Kategorie

Špičky z oboru zabezpečení

Víte, co má společného vložka CISA C3000, kování AXA Beta a chytrý zámek NUKI? CISA, AXA i NUKI patří do skupiny Allegion, která je druhou největší společností z oblasti zabezpečení na světě a má více než stoletou tradici. Allegion zastřešuje několik desítek značek včetně americké Schlage, která je jedničkou na trhu v USA. Do rodiny Allegionu patří také CISA, největší evropský výrobce cylindrických vložek. Allegion neustále expanduje a k jeho nedávným akvizicím patří mimo jiné AXA, výrobce zabezpečení u nás známý především díky svým bezpečnostním kováním, a nebo NUKI, rakouská technologická firma, která vyvinula chytrý zámek unikátní svou snadnou instalací.

V dnešní nabídce Vám přinášíme nejpopulárnější produkty od těchto výrobců za skvělé ceny. CISA C3000 patří v současnosti k našim nejprodávanějším vložkám. V kombinaci s kováním s překrytem, jakým je například AXA Beta, má certifikaci pro 4. bezpečnostní třídu. A pro ty, kteří preferují odemykání smartphonem, připojujeme akční nabídku na NUKI, doplněk na dveře, který během pár minut promění obyčejný zámek v chytrý přístupový systém.

Níže najdete všechny produkty z této akce, které nyní můžete za akční ceny jednoduše nakupovat přímo v našem e-shopu. Zaregistrujte se na tomto webu (https://www.hbgroup.cz/sign/registrace/), na eshop@hbgroup.cz nám pošlete žádost o nastavení velkoobchodních slev a začněte nakupovat za akční ceny!

 STÁHNOUT LETÁK

Bezpečnostní vložka CISA C3000
Bezpečnostní vložka s časově neomezenou právní ochranou klíče. 3. bezpečnostní třída, při kombinaci s kováním s bezpečnostním překrytem 4. bezpečnostní třída. S ochranou proti vyhmatání, odvrtání a bumpingu.
Dálkový ovladač NUKI
1 066.12
Dálkový ovladač pro ovládání chytrého zámku NUKI bez použití smartphonu.
Bezpečnostní kování AXA BETA s překrytem
Bezpečnostní štítové dveřní kování s překrytem vložky - 3. bezpečnostní třída. S robustní konstrukcí a v odolném povrchu inox elox. Provedení klika-madlo, rozteč 72, 90 a 92 mm.
Chytrý zámek NUKI (off-line)
NUKI se instaluje na klasický mechanický zámek a umožňuje jej následně ovládat smartphonem. Off-line verze, bez připojení k internetu.
Chytrý zámek NUKI Combo (on-line)
NUKI se instaluje na klasický mechanický zámek a umožňuje jej následně ovládat smartphonem. On-line verze - s doplňkem pro připojení k internetu.
Zobrazeno 1 až 5 z 5 Záznamů

Allegion