Kategorie

Praktické vánoční dárky

Vánoce se pomalu blíží - nezapomeňte včas objednat trezory a pokladničky, které jsou každoročně oblíbenými vánočními dárky! V dnešním letáku najdete populární trezory Point Safe od BURG-WÄCHTERU a také dva nové cenově dostupné trezory z naší ekonomické řady STAR! Nábytkové trezory menší velikosti a za skvělé ceny, ideální pro uložení drobnějších cenností, najdou využití v domácnosti i kanceláři. Dostupné jsou s odemykáním na klíč i číselný kód.

Nechybí také nabídka pokladniček. U pokladen na peníze od BURG-WÄCHTERU můžete vybírat z řady velikostí i barev. Novinkou jsou malé pokladničky s vhozem, které zároveň slouží jako kasička. Jsou skvělým dárkem pro děti!

Níže najdete všechny produkty z této akce, které nyní můžete za akční ceny jednoduše nakupovat přímo v našem e-shopu. Zaregistrujte se na tomto webu (https://www.hbgroup.cz/sign/registrace/), na eshop@hbgroup.cz nám pošlete žádost o nastavení velkoobchodních slev a začněte nakupovat za akční ceny!

STÁHNOUT LETÁK

Pokladna Money
312.40
Cenově dostupná pokladna s vložkou.
Trezor STAR SF007
1 279.34
Klasický nábytkový trezor s odemykáním mechanickým trezorovým klíčem. Příznivá cena - z ekonomické řady STAR. Základní bezpečnost - vhodný pro uložení cenností nižší hodnoty.
Trezor STAR SF003
1 380.17
Cenově dostupný nábytkový trezor z ekonomické řady STAR vhodný pro uložení cenností menší hodnoty. S odemykáním na 3- až 8místný číselný kód.
Trezor PointSafe
2 028.93
Domácí trezor s odemykáním na klíč, kód nebo kód a otisk prstu. Cenově dostupná řada trezorů pro zabezpečení cenností nižší hodnoty.
312.40
1 279.34
1 380.17
2 028.93
Zobrazeno 1 až 4 z 4 Záznamů

trezory