Kategorie

Nové německé trezory za české ceny

Věděli jste, že Češi si každoročně pořídí na 16,5 tisíce zbraní a trezory pro úschovu střelných zbraní se tak prodávají stále více? Poptávka je po spolehlivých, ale zároveň cenově dostupných trezorech.

Výrobce BURG-WÄCHTER proto uvedl na trh novou řadu trezorů Magno, které představují spolehlivou, avšak výrazně levnější náhradu za dosavadní trezory Diplomat a Karat. Magno je menší nábytkový trezor s odolností 0 a třídou B je vhodný pro úschovu cenností, důležitých dokumentů nebo až pěti krátkých zbraní.

Pro úschovu dlouhých zbraní jsou pak cenově dostupnějším nástupcem trezorů Ranger nové skříně na zbraně Favor. Jak naznačuje název, do této bezpečnostní skříně lze uložit až pět dlouhých střelných zbraní. Favor je dostupný s mechanickým nebo elektronickým zámkem. Až do 23. 8. můžete nyní navíc využít ještě výhodnější zaváděcí ceny!

Níže najdete všechny produkty z této akce, které nyní můžete za akční ceny jednoduše nakupovat přímo v našem e-shopu. Zaregistrujte se na tomto webu (https://www.hbgroup.cz/sign/registrace/), na eshop@hbgroup.cz nám pošlete žádost o nastavení velkoobchodních slev a začněte nakupovat za akční ceny!

STÁHNOUT LETÁK

Trezor na zbraně Favor
8 466.94
Cenově dostupná skříň pro bezpečnou úschovu až pěti dlouhých střelných zbraní. Německá výroba. Provedení s mechanickým nebo s elektronickým zámkem.
Trezor Magno
11 954.55
Vysoce kvalitní trezor německé výroby pro bezpečnou úschovu cenností nebo až pěti krátkých zbraní. Úroveň odolnosti 0, certifikace pro třídu B. Verze s mechanickým zámkem nebo s elektronickým zámkem SecuTronic.
11 954.55
Zobrazeno 1 až 2 z 2 Záznamů

trezory