Kategorie

Využijte splatnost 6 měsíců na trezory BURG-WÄCHTER

Všem zájemcům o trezory BURG-WÄCHTER nyní nabízíme exkluzivně možnost extra dlouhé splatnosti. Při objednávce trezorů BURG-WÄCHTER v libovolné hodnotě do konce srpna získáváte automaticky prodlouženou splatnost 6 měsíců. Objednejte nyní a zaplaťte až za půl roku! Prodloužená splatnost se vztahuje na veškeré trezory od tohoto renomovaného německého výrobce.

V letáku najdete výběr nejoblíbenějších řad trezorů BURG-WÄCHTER v různých cenových úrovních - vysoce odolné trezory s bezpečnostní certfikací, ale také ekonomické varianty. Veškeré trezory můžete pohodlně objednat také v našem e-shopu.

K objednávce libovolných čtyř trezorů BURG-WÄCHTER můžete jako bonus získat zdarma originální kovový stojan pro Vaši prodejnu. Pokud máte zájem, objednejte co nejdříve, počet stojanů je omezený a nabídka platí jen do vyčerpání skladových zásob.

Níže najdete všechny produkty z této akce, které nyní můžete za akční ceny jednoduše nakupovat přímo v našem e-shopu. Zaregistrujte se na tomto webu (https://www.hbgroup.cz/sign/registrace/), na eshop@hbgroup.cz nám pošlete žádost o nastavení velkoobchodních slev a začněte nakupovat za akční ceny!

 STÁHNOUT LETÁK

Všechny trezory můžete pohodlně objednat za své velkoobchodní ceny v našem e-shopu:

KOUPIT TREZORY!

trezory