Kategorie

Vložky, zámky a mazadla STAR se slevou 45 %

Vybrali jsme pro Vás velmi oblíbené a cenově dostupné položky ze sortimentu STAR. Jedná se o vložky STAR EURO v praktickém balení v blistru a dále vybrané stavební zadlabací zámky. V neposlední řadě představujeme novinku – univerzální mazadlo STAR v novém balení o objemu 150 ml. Až do 10. března 2023 můžete všechny tyto produkty naskladnit ještě výhodněji – využijte letákovou slevu 45 %.

Mazadlo STAR snižuje tření, chrání před korozí, usazováním nečistot a zamrzáním, je čisté, bez barvy a zápachu a nemastí. Díky těmto vlastnostem má velmi široké použití a výborně se hodí i na ošetřování cylindrických vložek a zámků. Nově v balení po 150 ml.

Všechny nejběžnější typy zadlabacích zámků naleznete za výhodnější ceny také pod značkou STAR. Dnes doporučujeme např. zámky S24026 a S02/06. Ty jsou, podobně jako řada dalších zámků STAR, dostupné v pravolevém provedení a lze k nim dokoupit redukce na klíč nebo WC. Z jednoho zámku tak můžete vytvořit až 6 různých typů a výrazně snížit své skladové zásoby.

 STÁHNOUT LETÁK

Stavební zadlabací zámek S24026
Stavební zadlabací zámek pro cylindrickou vložku.
Stavební vložka EURO STAR 0
Stavební vložka se základní odolností. Pouze v základním rozměru 30/35 mm, se třemi klíči. Hliníková vložka, povrchová úprava mosaz.
Stavební zadlabací zámek S02/06
Stavební zadlabací zámek pro cylindrickou vložku.
Stavební vložka EURO STAR +
Stavební vložka se základní odolností. Pouze v základní délce 30/35 mm, se třemi klíči. Mosazná vložka, povrchová úprava nikl.
Mazadlo STAR
148.76
Mazadlo pro ošetřování nejen zámků a vložek - snižuje tření, chrání před korozí, usazováním nečistot a zamrzáním, bez barvy a zápachu, bez tuku a silikonu, odolné vůči oxidaci i vodě. Objem 150 ml.
Zobrazeno 1 až 5 z 5 Záznamů

Vložky a zámky STAR