Kategorie

Zavírače, stavební vložky a visací zámky za exkluzivní ceny

V dnešním letáku najdete přehled visacích zámků YALE nově přidaných do naší nabídky a také populární stavební vložky YALE 500. K zámkům přidáváme také dostupné polotovary klíčů Silca. Využijte také možnost pořízení spolehlivého dveřního zavírače DC110 od ASSY ABLOY za speciální sníženou cenu!

Dveřní zavírač DC110 je vhodný pro instalaci na pravých i levých dveří do 80 kg a 110 cm. Provedení s ramínkem, bez aretace.

Univerzální visací zámky YALE v klasickém provedení i ve variantě monoblok, s odemykáním na klíč nebo na kód, nyní za exkluzivně nízké ceny!

Níže najdete všechny produkty z této akce, které nyní můžete za akční ceny jednoduše nakupovat přímo v našem e-shopu. Zaregistrujte se na tomto webu (https://www.hbgroup.cz/sign/registrace/), na eshop@hbgroup.cz nám pošlete žádost o nastavení velkoobchodních slev a začněte nakupovat za akční ceny!

 STÁHNOUT LETÁK

Kódový visací zámek YE3C
Hliníkový visací zámek na nastavitelný 3místný kód. Dostupný ve třech barvách.
Stavební vložka YALE 500
Cenově dostupná stavební vložka pro dočasné uzamčení objektů. | Nezapomeňte v poli VARIANTA vybrat správnou délku vložky! Návod na změření vložky najdete níže.
Visací zámek Y110
155.37
Mosazný visací zámek s pochromovaným třmenem, se zvýšenou ochranou proti povětrnostním vlivům. Odemykání na klíč. Různé velikosti. Samostatně nebo v sadě dvou zámků, dodáváno se třemi klíči.
Visací zámek YE1
165.29
Mosazný visací zámek na klíč, s tvrzeným třmenem. Rozměr 30 mm, sada dvou zámků na stejný klíč, se třemi klíči.
Visací zámek Y114 - monoblok
Mosazný visací zámek typu monoblok. Dodáván se 3 klíči.
Dveřní zavírač DC110
Dveřní zavírač s ramínkem, velikost 2, 3, 4, pro dveře do 80 kg. Barva stříbrná, bílá, hnědá.
Zobrazeno 1 až 6 z 6 Záznamů

YALE a AA