Stroj Speed 040 je určený pro pohodlné automatické i manuální kopírování klíčů pro cylindrické vložky, autoklíčů, autoklíčů FLIP i křížových klíčů.

Mega akce: speed 040

 STÁHNOUT LETÁK

Výhody stroje Speed 040

Automatický nebo manuální režim: Speed 040 lze používat jako automat i jako běžný stroj pro manuální kopírování klíčů. V automatickém režimu se saně aktivují stisknutím tlačítka a při řezání vyvíjejí stálý tlak. Pro speciální případy, kdy je potřeba více kontroly, můžete přejít do manuálního režimu.

Čtyřstranné čelisti pro univerzální použití: Čtyřstranné poniklované čelisti pro bezpečné uchycení většiny zubových a plochých klíčů dostupných na trhu. Čelisti lze snadno nastavit do požadované polohy. Dostatečný prostor mezi svěráky (88,9 mm) umožňuje řezání i klíčů s velkou hlavou (dálkové ovladače autoklíčů) a klíčů s dlouhou planžetou (vč. autoklíčů FLIP).

Odolná fréza: Fréza s povrchem TiN pro snížení opotřebení, dlouhou životnost a odolnost proti oxidaci.

Perfektní dokončení klíčů: Měkký nylonový kartáč odstraní špony a odřezky a perfektně očistí vyrobený klíč.

Optimalizovaná kalibrace: Rychlé a precizní zkalibrování umožňuje speciální systém čtecího hrotu s možností nastavování po 0,025 mm.

Bezpečná obsluha: Bezpečnostní vypínač zajišťuje, že stroj je potřeba manuálně znovu spustit po výpadku dodávky elektrické energie. Samostatný vypínač motoru frézy je umístěný na boku stroje pro lepší přístup a vyšší bezpečnost obsluhy.

Snadné čištění a pohodlné používání: Prostorná nádoba na špony je umístěná pod saněmi pro pohodlné vyprazdňování. Transparentní bezpečnostní kryt chrání před šponami a nabízí prostor pro uložení příslušenství.

Technické údaje

Napájení: 230 V - 50 Hz

Motor frézy: jednofázový, jednorychlostní

Rychlost frézy: 1350 ot./min.

Rozměry: šířka 49 cm x hloubka 46 cm x výška 30 cm

Hmotnost: 20 kg