Nabídněte zákazníkům bezkonkurenční službu digitalizace klíčů a zvyšte své prodeje

Pomozte svým zákazníkům pojistit své klíče proti ztrátě a zároveň si zajistěte další tržby, přísun nových zákazníků a loajalitu těch stávajících.

Unikátní služba MYKEYS Safe, kterou vyvinula Silca a která nikde na světě nemá obdoby, umožňuje vytvoření a uložení digitálních kopií klíčů a následně výrobu klíče dle této kopie, bez potřeby originálu.

Výhodou pro zákazníka je, že v případě, že klíč zapomene, ztratí, nebo mu klíč přestane fungovat, může si u kteréhokoliv klíčaře v České republice i v zahraničí, který je zapojený do projektu MYKEYS Safe, prostřednictvím aplikace objednat výrobu a ihned si odnést nový klíč - bez nutnosti složitě shánět náhradní klíč nebo si nechávat zámek nouzově otevřít.

Co Vám služba MYKEYS Safe přinese

Zákazníkům nabídnete praktickou službu možnosti bezpečného uložení klíčů a jejich zabezpečení proti ztrátě, čímž si udržíte náskok před konkurencí.

Získáte nové zákazníky. Zapojením se do projektu MYKEYS Safe budete zařazeni na seznam partnerů v síti obchodů Silca, které je možné snadno najít prostřednictvím aplikace nebo on-line platformy mojeklice.com. Ke službě jsou navíc spuštěné rozsáhlé reklamní kampaně. MYKEYS Safe tak přivede zákazníky přímo do Vaší prodejny. (Více informací o síti obchodů Silca najdete v brožuře.) Zdarma dostanete také reklamní materiály pro Vaši provozovnu, aby se zákazníci o službě dozvěděli.

Vytvoříte si loajální zákazníky. Se službou MYKEYS Safe pomůžete zákazníkům rychle a bezproblémově vyřešit jinak velmi nepříjemné situace. Budete tak mít spokojenější zákazníky, kteří budou vědět, že se na Vás mohou vždy spolehnout.

Zvýšíte své tržby a vyděláte hned dvakrát: poprvé, když klíče digitalizujete, a podruhé, když je pro zákazníky vyrábíte. Za službu naskenování a digitalizace klíčů si samozřejmě můžete účtovat poplatky, stejně tak vyděláte, když Vás zákazník následně požádá o jejich výrobu.

Zapojení se do projektu zcela bez starostí. Pouze kontaktujte svého obchodního zástupce, a my už vše zařídíme. Zapojit se může každý klíčař s elektronickými stroji Silca s aktuální verzí softwaru (ty jsou nezbytné pro skenování klíčů). Nepotřebujete investovat do žádného dodatečného vybavení, softwaru ani nástrojů, ani se učit žádné nové postupy. Používáte jednoduše vybavení, se kterým denně běžně pracujete. Práce s MYKEYS Safe je velice snadná a intuitivní a velice rádi Vám celý proces předvedeme.

Jak služba MYKEYS Safe funguje

  1. Váš zákazník si stáhne aplikaci MYKEYS Safe (dostupná pro smartphony s operačním systémem Android i iOS).
  2. U Vás na prodejně si nechá své klíče (za poplatek) naskenovat a jejich digitální kopii uložit na cloud. Digitalizovat je možné většinu klíčů, autoklíčů a také dálkových ovladačů bran.
  3. Prostřednictvím aplikace si pak u Vás může vyžádat výrobu kopie klíče. Potřebná data o klíči se automaticky stáhnou z cloudu do příslušného stroje a Vy klíč vyrobíte.

Službu MYKEYS Safe nově poskytujeme na našich provozovnách a možnost zapojit se do tohoto unikátního projektu nabízíme i našim partnerům - výrobcům klíčů a autoklíčů. Kontaktujte nás! Rádi Vám ke službě řekneme veškeré podrobnosti, zkontrolujeme stav Vašich strojů a pomůžeme Vám začít!

Podívejte se, jak jednoduše MYKEYS Safe funguje

MKS

MKS

MKS