Kategorie

Visací zámky na obyčejný nebo bezpečnostní klíč. Zámky na skříňky, zavazadla, barevné visací zámky pro děti i zamilované, visací zámky s motivem. Zámky pro popsání nebo vygravírování. Vysoce kvalitní nerezové visací zámky odolné vůči vlivům počasí. Masivní bezpečnostní visací zámky. Visací zámky pro kombinaci s řetězy nebo petlicemi. Visací zámky na jeden klíč.

Visací zámek BW 400 Ni Magno
Visací zámek zcela odolný vůči korozi - vhodný i do venkovního prostředí, odolá i slané mořské vodě. Kompaktní mosazné tělo, nerezavějící vnitřní mechanismus, nerezový třmen. Různé velikosti. Německá výroba.
Visací zámek BW Circle 21
Odolný kulatý visací zámek z nerezové oceli, extra krátký tvrzený pochromovaný třmen. Dvě velikosti. Německá výroba.
Visací zámek BW 470 Splash
Voděodolný visací zámek vhodný pro venkovní použití, odolný proti vlivům počasí. S plastovým krytem těla, masivní konstrukcí s nerezovým zamykacím mechanismem a tvrzeným třmenem. Modrá, žlutá nebo černá barva.
Visací zámek BW 771 F Red Heart
Bílý visací zámek s motivem srdce, vhodný ke gravírování na zadí stranu. Pevné hliníkové tělo, třmen z tvrzené oceli s dvojitou západkou, nerezavějící vnitřní mechanismus. Německá výroba.
Visací zámek BW 771 F Love
Kvalitní červený visací zámek vhodný ke gravírování. Pevné hliníkové tělo s červenou povrchovou úpravou, nerezavějící vnitřní mechanismus, třmen z tvrzené oceli s dvojitou západkou. Německá výroba.
Visací zámek BW 771 F London
Designový visací zámek s barevným motivem britské vlajky. Pevné hliníkové tělo, nerezavějící vnitřní mechanismus, třmen z tvrzené oceli s dvojitou západkou. Německá výroba.
Visací zámek S40
269.42
Bezpečnostní visací zámek s masivním tělem a plastovým krytem. Extra krátký třmen pro vyšší bezpečnost. Ekonomická řada STAR.
Visací zámek BW 217 F Ni Atlantic
Vysoce odolný visací zámek vhodný pro i pro použití ve venkovním prostředí s odolností i proti slané mořské vodě. Pevné mosazné tělo s ochranným plastovým pláštěm, nerezový třmen s dvojitou západkou. Nerezavějící vnitřní mechanismus. Německá výroba.
Visací zámek 80RSH
Klasický visací zámek. Zvýšená ochrana třmenu proti řezání, stříhání a úderům kladiva. Barva šedá.
Sada visacích zámků BW 222 C-Line
Sada dvou, tří nebo čtyř visacích zámků 222 C-Line, na jeden klíč. Pevné mosazné tělo, tvrzený ocelový třmen. Německá výroba.
Visací zámek TOKOZ Alfa
Masivní visací zámek TOKOZ Alfa.
Sada BW petlice PC 80 + visací zámek 222 C-Line 30
Sada petlice a visacího zámku. Bezpečnostní petlice BW PC 80 z tvrzené pozinkované oceli, skrytými šrouby a odolností vůči vlivům počasí. Mosazný visací zámek BW 222 C-Line 30 s tvrzeným ocelovým třmenem a dvojitou západkou.
Visací zámek BW 116 Profi
Profesionální visací zámek s masivním mosazným tělem.
Visací zámek TOKOZ 114
Mohutný visací zámek s motýlkovým mechanismem TOKOZ 114.
Visací zámek TOKOZ Record 113/50
Visací zámek TOKOZ Record s motýlkovým mechanismem vložky.
Visací zámek CISA Locking Line - monoblok
Mosazný visací zámek typu monoblok s tvrzeným ocelovým třmenem. Masivní tělo a extra krátký třmen pro vyšší odolnost proti přestřižení a přeříznutí. Různé velikosti.
Visací zámek BW 444 Quadra
Odolný mosazný zámek typu monoblok. Pevné mosazné tělo s nerezavějícím vnitřním mechanizmem. Tvrzený třmen odolný proti vytržení, přeříznutí i přestřižení - extra krátký třmen skrytý uvnitř těla zámku ponechává velmi málo prostoru pro napadení mechanickým nářadím. Různé velikosti. Vyrobeno v Německu.
Visací zámek TOKOZ Pluto
Odolný visací zámek TOKOZ Pluto s masivním tělem.
Mosazný visací zámek CISA C2000
Visací zámek s bezpečnostní vložkou CISA C2000. Vložka zámku má certifikaci pro 3. bezpečnostní třídu a ochranu proti vyhmatání a odvrtání. Zámek má mosazné tělo a tvrzený ocelový třmen.
Visací zámek TOKOZ Herkules
Mohutný visací zámek vhodný pro zabezpečení venkovních vrat, dveří, menších objektů, venkovních skříní.
Řetěz BW SKM s visacím zámkem Atlantic
Sada bezpečnostního řetězu a odolného visacího zámku. Řetěz na motorku SKM z tvrzené oceli, odolný proti přeříznutí a přestřižení, v textilním pouzdře. Odolný visací zámek BW 217 F Ni Atlantic s pevným mosazným tělem, plastovým pláštěm, nerezavějícím zamykacím mechanismem a nerezovým třmenem s dvojitou západkou. Německá výroba.
Visací zámek BW D 600 Diamant
Kvalitní visací zámek vhodný i pro venkovní použití, ideální také pro sjednocení na společný klíč a systémy hlavního klíče. Pevné tělo, tvrzený třmen s odolností proti vytržení, přeříznutí a přestřižení. Vícenásobná ochrana proti odvrtání.
Visací zámek TOKOZ Pluto G50
Vysoce bezpečnostní visací zámek TOKOZ Pluto G50.
Visací zámek CISA Marine
Visací zámek z nerezové oceli odolný vůči vlivům počasí i mořské vodě. Dvojitý zamykací mechanismus a třmen z nerezové oceli pro vyšší odolnost vůči napadení. Různé velikosti.
Visací zámek BW 700 Gamma
Vysoce odolný visací zámek s třmenem odolným proti vytržení, přeříznutí a přestřižení, s vícenásobnou ochranou vložky proti odvrtání a s nerezavějícím vnitřním mechanismem. Pevné mosazné tělo, ochranný a ergonomický plastový kryt.
Zobrazeno 25 až 50 z 62 Záznamů