Kategorie

Visací zámky na obyčejný nebo bezpečnostní klíč. Zámky na skříňky, zavazadla, barevné visací zámky pro děti i zamilované, visací zámky s motivem. Zámky pro popsání nebo vygravírování. Vysoce kvalitní nerezové visací zámky odolné vůči vlivům počasí. Masivní bezpečnostní visací zámky. Visací zámky pro kombinaci s řetězy nebo petlicemi. Visací zámky na jeden klíč.

Visací zámek CISA Marine
Visací zámek z nerezové oceli odolný vůči vlivům počasí i mořské vodě. Dvojitý zamykací mechanismus a třmen z nerezové oceli pro vyšší odolnost vůči napadení. Různé velikosti.
Sada CISA KOMBI 3
1 006.61
Výhodná sada dvou stavebních vložek CISA PRATIC v rozměru 30/35 mm s visacím zámkem CISA Locking Line 50 mm.
Visací zámek BW 700 Gamma
Vysoce odolný visací zámek s třmenem odolným proti vytržení, přeříznutí a přestřižení, s vícenásobnou ochranou vložky proti odvrtání a s nerezavějícím vnitřním mechanismem. Pevné mosazné tělo, ochranný a ergonomický plastový kryt.
Visací zámek CES NP
1 100.00
Visací zámek s bezpečnostním klíčem - s bezpečnostní vložkou CES NP. Certifikace pro 3. bezpečnostní třídu. Vyrobeno v Německu.
Visací zámek CES PSM 215N
Visací zámek CES.
Visací zámek CES PSM
1 319.83
Visací zámek s bezpečnostním klíčem - s bezpečnostní vložkou CES PSM. Certifikace pro 4. bezpečnostní třídu. Patentově chráněný profil klíče, klíče lze vyrobit pouze při předložení bezpečnostní karty. Ochrana vložky proti odvrtání, vyhmatání a bumpingu. Německá výroba.
Visací zámek CES U5
1 485.95
Visací zámek s bezpečnostním klíčem - s bezpečnostní vložkou CES U5. Certifikace pro 3. bezpečnostní třídu. Klíče lze vyrobit pouze při předložení bezpečnostní karty. Ochrana vložky proti odvrtání, vyhmatání a bumpingu. Německá výroba.
Visací zámek CES WSM
1 515.70
Visací zámek s bezpečnostním klíčem - s bezpečnostní vložkou CES WSM. Certifikace pro 4. bezpečnostní třídu. Důlkový klíč s patentově chráněným profilem klíče, klíč lze vyrobit pouze po předložení bezpečnostní karty. Vložka s ochranou proti odvrtání, vyhmatání a bumpingu. Německá výroba.
Visací zámek CES NPR
1 619.83
Visací zámek s bezpečnostním klíčem - s bezpečnostní vložkou CES NPR.
Řetěz BW GKM s visacím zámkem Gamma
Sada bezpečnostního řetězu a vysoce odolného zámku. Řetěz na motorku BW GKM z tvrzené oceli, odolný proti přeříznutí a přestřižení, s textilním pouzdrem. Visací zámek BW 700 Gamma s pevným mosazným tělem s ergonomickým ochranným plastovým krytem, nerezavějícím vnitřním mechanismem, tvrzeným třmenem s odolností proti přestřižení, přeříznutí a vytržení a vícenásobnou ochranou vložky proti odvrtání. Vyrobeno v Německu.
Visací zámek CES UDM
1 995.04
Visací zámek s bezpečnostním klíčem - s bezpečnostní vložkou CES UDM. Certifikace pro 4. bezpečnostní třídu. Patentová ochrana profilu klíče, klíče lze vyrobit pouze při předložení bezpečnostní karty. Vložka s ochranou proti odvrtání a vyhmatání. Německá výroba.
Bezpečnostní visací zámek CISA s ochranou proti nárazu
Bezpečnostní visací zámek s bezpečnostní vložkou C3000 a s ochranou proti nárazu. Certifikace pro 3. nebo 4. bezpečnostní třídu (dle velikosti). Vložka s odolností proti odvrtání, vyhmatání a bumpingu, s patentovaným profilem klíče a ochranou proti neoprávněnému kopírování. Tělo zámku z nerezové oceli, tvrzený ocelový třmen, bezpečnostní překryt vložky. Italská výroba.
Bezpečnostní visací zámek CISA - monoblok
Bezpečnostní visací zámek typu monoblok s vložkou C3000. Certifikace pro 4. bezpečnostní třídu. Vložka s odolností proti odvrtání, vyhmatání a bumpingu, s patentovaným profilem klíče a ochranou proti neoprávněnému kopírování. Tělo zámku z nerezové oceli, tvrzený ocelový třmen, bezpečnostní překryt vložky. Různé velikosti. Italská výroba.
Bezpečnostní visací zámek CISA s ochranou třmenu
Bezpečnostní visací zámek s vložkou C3000 a se zesílenou ochranou třmenu. Certifikace pro 3. nebo 4. bezpečnostní třídu (dle velikosti). Vložka s odolností proti odvrtání, vyhmatání a bumpingu, s patentovaným profilem klíče a ochranou proti neoprávněnému kopírování. Tělo zámku z nerezové oceli, tvrzený ocelový třmen, bezpečnostní překryt vložky. Italská výroba.
Zobrazeno 25 až 39 z 39 Záznamů