Výroba autoklíčů je oblastí s obrovským potenciálem, a zároveň atraktivními maržemi. Přinášíme Vám několik tipů na produkty od našeho klíčového dodavatele, společnosti Silca, díky kterým budete moci vyrábět autoklíče snadno a v profesionální kvalitě. Zároveň Vám pomůžeme podpořit Vaše podnikání.

autoklíče

Novinka letošního roku: Smart Pro

Univerzální dálkové ovladače Smart Remotes Silca představila již v minulém roce. Jde o kvalitní dálkové ovladače s elegantním designem, třemi tlačítky a praktickou sklopnou planžetou (stejně jako u klíčů FLIP). Hlavní výhodou těchto ovladačů je jejich univerzální použití - pro výrobu stovek modelů vozů Vám stačí pouze čtyři varianty klíčů. Můžete tak výrazně zmenšit své skladové zásoby.

Letos přichází Silca s novinkou, která Vám výrazně usnadní programování autoklíčů. Smart Pro je zařízení nové generace, které nabízí uživatelsky přívětivý software a zjednodušené procedury, díky kterému je programování klíčů rychlé a jednoduché. Zařízení lze použít pro klíče většiny značek a modelů automobilů z celého světa.

Smart Pro

Podívejte se na krátkou prezentaci.

Kruh se uzavírá: nová nabídka keyless dálkových ovladačů

Nissan keyless dálkový ovladač

V letošním roce Silca nově představuje tzv. bezklíčové (keyless) dálkové ovladače. Jako první uvádí na trh ovladače pro automobily Nissan, ale brzy bude řada doplněna o ovladače dalších značek. Uzavírá se tak kruh 360°, kdy Silca nabízí zcela kompletní sortiment pro oblast automotive. Více informací...

Čipy GTI nyní kompatibilní se všemi autoklíči Silca

GTI Wedge

Nový čip GTI Wedge je nový multifunkční čip pro klonování a programování nejběžnějších originálních autoklíčů. Má stejné funkce jako skleněný čip GTI, avšak díky novému provedení je kompatibilní s většinou originálních autoklíčů a se všemi autoklíči Silca. Přečtěte si více...

TIP: Máte problém zorientovat se v čipech a jejich použití? Vyzkoušejte jednoduchý přehled, který pro Vás připravila Silca! (Verze pro tisk zde)

Vyrábějte autoklíče s minimální počáteční investicí

Výhodná investice

Začněte vyrábět autoklíče bez rizika! Řada strojů Silca je nyní dostupná s řešením "token": nemusíte hradit celou pořizovací cenu stroje, ale pouze průběžně platit za jeho používání. Nejoblíbenější jsou tokenové balíčky s daným počtem tokenů. Při výrobě klíčů se Vám tokeny automaticky odečítají a po vyčerpání balíčku si jednoduše zakoupíte nový. Až si vyděláte dostatek prostředků, můžete kdykoliv přejít na plnou verzi.

Více o řešení token...

Podpořte své podnikání

Ke každému autoklíči Silca (TE, FLIP, MH, Smart Remote i ke Všem obalům) nyní dostanete samolepku s logem značky auta zdarma.

Zdarma ke všem objednávkám libovolného sortimentu Silca automotive nad 5000 Kč získáte také designové reklamní materiály z nové kolekce Silca!

Stáhněte si informační leták se souhrnem našich tipů k výrobě autoklíčů.

Vyhrajte výlet do Itálie s prohlídkou výrobny Silca!

Veškerý sortiment Silca automotive (autoklíče, jejich komponenty i zařízení pro výrobu autoklíčů) je soutěžním produktem pro měsíc únor. Objednejte a vyhrajte! Přečtěte si pravidla soutěže.

Autoklíče - samolepky