Kategorie

K 80 % vloupání dochází přes okna...

Zabezpečení oken bývá dlouhodobě podceňováno, a to přesto, že ze statistik vyplývá, že až k 80 % vloupání v nižších patrech dochází přes okna. V domácnostech s malými dětmi zase nejsou výjimkou případy, kdy si dítě ponechané chvilku bez dozoru otevřelo okno...

Upozorněte své zákazníky, že bezpečná domácnost nekončí dobře zabezpečenými dveřmi. Děti nelétají, a pro zloděje jsou nezamčená okna volbou číslo jedna.

Běžná okna lze během chvilky snadno otevřít. Ve videu níže vidíte jak rychle a jednoduše můžete za pár sekund otevřít okno s použitím plechů STAR pro nouzové otevírání oken.

Okenní zámky a alarmy pro bezpečná okna

Pro zabezpečení oken doporučujeme okenní zámky od BURG-WÄCHTERU, které jsou vhodné pro všechny typy oken (plastová, dřevěná i kovová, jedno- i dvoukřídlá i pro francouzská okna). Snadno se instalují a používají a v zamčeném stavu představují spolehlivou prevenci proti neoprávněnému otevření nebo vypáčení okna. BURG-WÄCHTER nabízí rovněž okenní alarmy, který se automaticky spouští při otevření okna.

WS 22

WZ 60

FSA 2020

Mříže pro plastová okna

BURG-WÄCHTER také nabízí již sestavené mříže vhodné pro plastová okna. Tyto mříže jsou dostupné ve čtyřech standardních velikostech, které odpovídají nejběžnějším rozměrům oken, ale je možné zakoupit i samostatné díly. Mříže se připevní na zeď (případně i do výklenku okna), na okenní rám a nebo přímo na okenní křídlo. Tyto hliníkové mříže mají jádro z tvrzené oceli s ochranou proti přeříznutí. Z tvrzené oceli jsou vyrobeny i veškeré spojovací a upevňovací prvky, čímž je zaručena vysoká odolnost proti vloupání.

Mříže BURG-WÄCHTER