Kategorie

Bezpečnostní kování jsou nezbytná pro zabezpečení vstupních dveří

Bezpečnostní kování je nedílnou součástí každých vstupních a bezpečnostních dveří. Používají se pro vstupy do bytů, rodinných domů, bytových domů, vchody do firemních objektů a na všech vstupních i vnitřních dveřích, kde je potřeba zabezpečení proti vloupání a vniknutí neoprávněných osob.

Od interiérových kování se bezpečnostní kování liší svou konstrukcí a mnohem vyšší odolností proti vloupání. Na první pohled tyto dva typy kování snadno rozlišíte - na venkovní straně dveří nemají bezpečnostní kování viditelné upevňovací šrouby. Správně nainstalované bezpečnostní kování chrání zamykací vložku před napadením. Zvláště vysokou ochranu poskytují kování s bezpečnostním překrytem vložky. Při jejich použití je čelo vložky zcela zakryté s výjimkou úzkého otvoru pro klíč. Vložka je tak ještě lépe chráněna před poškozením a neoprávněnou manipulací (např. odvrtáním, vytržením, rozlomením)

Všechna námi nabízená bezpečnostní kování se vyznačují vysokou odolností proti mechanickému poškozenía zajistí bezpečí pro Váš domov či firmu a majetek. Nabízíme dveřní kování s certifikací pro 3. i 4. bezpečnostní třídu. 4. bezpečnostní třída představuje nejvyšší stupeň ochrany, který pro své dveře můžete zvolit.

Pro vstupy do bytových domů a pro všechny ostatní objekty s vysokou frekvencí průchodů doporučujeme volit kování se zvýšenou odolností, která jsou konstruována tak, aby měla dlouhou životnost a spolehlivě fungovala i při častém mechanickém namáhání i nešetrném zacházení. Častému používání je přizpůsobena i kvalitní povrchová úprava s vysokou odolností proti poškození.

Bezpečnostní dveřní kování nabízíme převážně v klasickém štítovém provedení (jeden štít s otvorem pro kliku a pro vložku). Vybírat můžete, dle nejčastějšího způsobu používání a zamykání dveří, z varianty s klikou na obou stranách nebo s klikou na jedné (vnitřní) straně a s koulí či jiným typem madla na straně druhé (venkovní).

V nabídce máme různé typy bezpečnostního kování od klasických, rustikálních až po moderní kování. Vyberte si takové bezpečnostní kování, které bude hodit ke stylu vašich vchodových dveří a exteriéru, a zároveň bude chránit nejen Vás, ale i váš majetek.

Bezpečnostní kování OVAL s překrytem
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. 3. bezpečnostní třída, vhodné např. pro vstupní dveře domů a bytů. Provedení klika - koule nebo klika - klika. Rozteč 72, 90 nebo 92 mm. Povrch stříbrný nebo bronzový eloxovaný hliník nebo nerez.
Bezpečnostní kování Austin s překrytem
Moderní bezpečnostní kování vhodné pro vchodové a bytové dveře. V matně černé povrchové úpravě. Rozteč 72, 90 a 92 mm, provedení na vložku - s bezpečnostním překrytem. Verze klika-klika nebo klika-madlo.
Bezpečnostní kování Birmingham bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. Vhodné pro vstupní dveře. Provedení klika - klika nebo klika - madlo. Rozteč 72, 90 nebo 92 mm. Povrch stříbrný nebo bronzový eloxovaný hliník.
Bezpečnostní kování Luxembourg bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. Vhodné pro vchodové dveře. Rozteč 92 mm, provedení klika - koule nebo klika - klika. Povrch bronzový nebo nerezový eloxovaný hliník nebo bílá.
Bezpečnostní kování BK301 bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. Provedení klika-klika, rozteč 72 a 90 mm, povrch elox hliník stříbrný a nerez (irox).
Výprodej
Bezpečnostní kování Prestige Plus s překrytem
Bezpečnostní kování s překrytem vložky, provedení klika-madlo nebo klika-klika, rozteč 90 mm. Povrch elox hliník stříbrný nebo bronzový.
Bezpečnostní kování BK325 s překrytem
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. Provedení klika-madlo, rozteč 72 a 90 mm, povrch elox hliník stříbrný a nerez (irox).
Bezpečnostní kování OVAL bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. 3. bezpečnostní třída, vhodné např. pro vstupy do bytů a domů. Rozteč 72, 90 nebo 92 mm, provedení klika - koule nebo klika - klika. Povrch stříbrný nebo bronzový eloxovaný hliník nebo nerez.
Bezpečnostní kování BK601 bez překrytu
Úzké bezpečnostní kování s roztečí 92 mm, provedení klika-klika, povrchová úprava elox hliník nerez (irox).
Bezpečnostní kování Oval S1/S4 s překrytem
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. S certifikací pro 3. bezpečnostní třídu, vhodné např. pro vstupní dveře domů a bytů. Odolné nerezové provedení. Varianta klika - koule nebo klika - klika. Rozteč 72 nebo 90 mm.
Bezpečnostní kování 802/807
Dveřní kování ve 3. bezpečnostní třídě. Provedení klika-madlo nebo klika-klika, povrch lesklý chrom. Rozteč 72 a 90 mm.
Bezpečnostní kování Austin bez překrytu
Moderní bezpečnostní kování vhodné pro vchodové a bytové dveře. Matně černá povrchová úprava. Rozteč 92 mm, provedení na vložku, klika-klika nebo klika-madlo.
Bezpečnostní kování BK621 s překrytem
Úzké bezpečnostní kování s překrytem vložky. Rozteč 92 mm, provedení klika-klika, povrchová úprava elox hliník nerez (irox).
Bezpečnostní kování AXA BETA s překrytem
Bezpečnostní štítové dveřní kování s překrytem vložky - 3. bezpečnostní třída. S robustní konstrukcí a v odolném povrchu inox elox. Provedení klika-madlo, rozteč 72, 90 a 92 mm.
Výprodej
Bezpečnostní kování Tekno s překrytem
Bezpečnostní kování s překrytem vložky. Provedení klika-madlo, povrch matný nikl, leštěná mosaz nebo antická mosaz. Rozteč 72, 90, 92 mm.
Bezpečnostní kování London s překrytem
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. 3. bezpečnostní třída - vhodné např. i pro vchody do bytů a domů. Rozteč 92 mm, provedení klika - klika nebo klika - madlo. Povrch bílá nebo bronzový eloxovaný hliník.
Bezpečnostní kování BK305 bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. Provedení klika-madlo, rozteč 72 a 90 mm, povrch elox hliník stříbrný a nerez (irox).
Výprodej
Bezpečnostní kování R1 oblé s překrytem
Bezpečnostní kování oblé s překrytem, provedení klika-madlo, rozteč 90 mm, povrch matný titan.
Bezpečnostní kování R1/R4 s překrytem
Bezpečnostní kování na vstupní dveře, s bezpečnostním překrytem vložky. Provedení klika-madlo nebo klika-klika, rozteč 72 nebo 90 mm, povrch chrom.
Bezpečnostní kování Alt-Wien s překrytem
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. Mosazné provedení. Varianta klika - koule nebo klika - klika. Rozteč 72, 90 nebo 92 mm.
Bezpečnostní kování Marseille s překrytem RC 3
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. Certifikace ve 3. bezpečnostní třídě - ideální pro vstupy do bytů, domů i firemních objektů. Vysoce odolné provedení vhodné pro objekty s vysokým zatížením. Provedení klika - koule nebo klika - klika, rozteč 72, 90 nebo 92 mm. Povrch nerez nebo stříbrný eloxovaný hliník.
Výprodej
Bezpečnostní kování Sicura/Entero
Bezpečnostní kování s překrytem vložky, provedení klika-madlo. Rozteč 90 nebo 92 mm. Povrch matný nikl.
Výprodej
Bezpečnostní kování Astra 802/90 bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. Provedení klika-madlo, rozteč 90 mm.
Výprodej
Bezpečnostní kování R1
Bezpečnostní kování na vstupní dveře, s bezpečnostním překrytem vložky. Provedení klika-madlo, rozteč 72 mm, povrch antická hnědá.
Bezpečnostní kování London bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. 3. bezpečnostní třída - vhodné např. i pro vchody do bytů a domů. Rozteč 92 mm, provedení klika - klika nebo klika - madlo. Povrch bílá nebo bronzový eloxovaný hliník.
Bezpečnostní kování Marseille s překrytem RC 4
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. Certifikace ve 4. bezpečnostní třídě - maximální bezpečnost vhodná pro vstupy do bytů, domů i firemních objektů. Vysoce odolné provedení vhodné pro objekty s vysokým zatížením. Provedení klika - koule nebo klika - klika, rozteč 90 mm. Nerezový povrch s dlouhou životností.
Bezpečnostní kování R4 ozdobné
Bezpečnostní kování R4 ozdobné s překrytem vložky, 3. bezpečnostní třída. Provedení klika-madlo, rozteč 90 mm.
Bezpečnostní kování R1/72/O/M
Bezpečnostní kování s překrytem vložky, 3. bezpečnostní třída. Provedení klika-madlo, rozteč 72 mm.
Zobrazeno 1 až 28 z 39 Záznamů