Kategorie

Pro vstupní dveře se používají bezpečnostní kování, která jsou jedním ze základních bezpečnostních prvků bezpečnostních vchodových dveří. Od interiérových kování se liší svou konstrukcí a mnohem vyšší odolností. Poznáte je tak, že na venkovní straně dveří nemají viditelné upevňovací šrouby. V naší nabídce si můžete vybrat z různých klasických i moderních modelů tak, aby se kování hodilo ke stylu Vašich dveří a vchodu. Nechybí vysoce kvalitní kování s bezpečnostní certifikací a kování se zvýšenou odolností vhodná pro objekty s vysokým zatížením (s vysokou frekvencí průchodů), která vydrží i časté mechanické namáhání.

Bezpečnostní kování Birmingham bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. Vhodné pro vstupní dveře. Provedení klika - klika nebo klika - madlo. Rozteč 72, 90 nebo 92 mm. Povrch stříbrný nebo bronzový eloxovaný hliník.
Bezpečnostní kování 802/807
Dveřní kování ve 3. bezpečnostní třídě. Provedení klika-madlo nebo klika-klika, povrch lesklý chrom. Rozteč 72 a 90 mm.
Bezpečnostní kování BK301 bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. Provedení klika-klika, rozteč 72 a 90 mm, povrch elox hliník stříbrný a nerez (irox).
Bezpečnostní kování BK305 bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. Provedení klika-madlo, rozteč 72 a 90 mm, povrch elox hliník stříbrný a nerez (irox).
Bezpečnostní kování OVAL bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. 3. bezpečnostní třída, vhodné např. pro vstupy do bytů a domů. Rozteč 72, 90 nebo 92 mm, provedení klika - koule nebo klika - klika. Povrch stříbrný nebo bronzový eloxovaný hliník nebo nerez.
Výprodej
Bezpečnostní kování Prestige Plus s překrytem
Bezpečnostní kování s překrytem vložky, provedení klika-madlo nebo klika-klika, rozteč 90 mm. Povrch elox hliník stříbrný nebo bronzový.
Výprodej
Bezpečnostní kování 802 oblé
Bezpečnostní kování oblé, provedení klika-madlo, rozteč 90 mm, povrch titan.
Bezpečnostní kování AXA BETA s překrytem
Bezpečnostní štítové dveřní kování s překrytem vložky - 3. bezpečnostní třída. S robustní konstrukcí a v odolném povrchu inox elox. Provedení klika-madlo, rozteč 72, 90 a 92 mm.
Bezpečnostní kování OVAL s překrytem
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. 3. bezpečnostní třída, vhodné např. pro vstupní dveře domů a bytů. Provedení klika - koule nebo klika - klika. Rozteč 72, 90 nebo 92 mm. Povrch stříbrný nebo bronzový eloxovaný hliník nebo nerez.
Bezpečnostní kování BK321 s překrytem
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. Provedení klika-klika, rozteč 72 a 90 mm, povrch elox hliník stříbrný a nerez (irox).
Bezpečnostní kování BK325 s překrytem
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. Provedení klika-madlo, rozteč 72 a 90 mm, povrch elox hliník stříbrný a nerez (irox).
Bezpečnostní kování Luxembourg bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. Vhodné pro vchodové dveře. Rozteč 92 mm, provedení klika - koule nebo klika - klika. Povrch bronzový nebo nerezový eloxovaný hliník nebo bílá.
Bezpečnostní kování London bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. 3. bezpečnostní třída - vhodné např. i pro vchody do bytů a domů. Rozteč 92 mm, provedení klika - klika nebo klika - madlo. Povrch bílá nebo bronzový eloxovaný hliník.
Bezpečnostní kování Oval S1/S4 s překrytem
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. S certifikací pro 3. bezpečnostní třídu, vhodné např. pro vstupní dveře domů a bytů. Odolné nerezové provedení. Varianta klika - koule nebo klika - klika. Rozteč 72 nebo 90 mm.
Bezpečnostní kování R1/R4 s překrytem
Bezpečnostní kování na vstupní dveře, s bezpečnostním překrytem vložky. Provedení klika-madlo nebo klika-klika, rozteč 72 nebo 90 mm, povrch chrom.
Výprodej
Bezpečnostní kování R4 oblé s překrytem
Bezpečnostní kování oblé s překrytem, provedení klika-klika, rozteč 90 mm, povrch titan.
Výprodej
Bezpečnostní kování Madrid
Bezpečnostní štítové dveřní kování. Rozteč 90 mm, provedení klika-madlo. Povrch nerez.
Výprodej
Bezpečnostní kování 2600 s překrytem
Bezpečnostní kování s překrytem, povrch chrom nebo tmavá patina. Provedení klika-klika, klika-knoflík nebo klika-zahnuté madlo. Rozteč 72, 90 a 92 mm.
Bezpečnostní kování BK601 bez překrytu
Úzké bezpečnostní kování s roztečí 92 mm, provedení klika-klika, povrchová úprava elox hliník nerez (irox).
Bezpečnostní kování Austin bez překrytu
Moderní bezpečnostní kování vhodné pro vchodové a bytové dveře. Matně černá povrchová úprava. Rozteč 92 mm, provedení na vložku, klika-klika nebo klika-madlo.
Výprodej
Bezpečnostní kování Tekno s překrytem
Bezpečnostní kování s překrytem vložky. Provedení klika-madlo, povrch matný nikl, leštěná mosaz nebo antická mosaz. Rozteč 72, 90, 92 mm.
Bezpečnostní kování Exclusive R1/R4 oválné
Nerezové bezpečnostní kování s překrytem vložky, 3. bezpečnostní třída. Provedení klika-madlo nebo klika-klika, rozteč 72 nebo 92 mm.
Výprodej
Bezpečnostní kování Sicura/Entero
Bezpečnostní kování s překrytem vložky, provedení klika-madlo. Rozteč 90 nebo 92 mm. Povrch matný nikl.
Bezpečnostní kování Alt-Wien s překrytem
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. Mosazné provedení. Varianta klika - koule nebo klika - klika. Rozteč 72, 90 nebo 92 mm.
Bezpečnostní kování London s překrytem
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. 3. bezpečnostní třída - vhodné např. i pro vchody do bytů a domů. Rozteč 92 mm, provedení klika - klika nebo klika - madlo. Povrch bílá nebo bronzový eloxovaný hliník.
Zobrazeno 1 až 25 z 32 Záznamů