Kategorie

Pro vstupní dveře se používají bezpečnostní kování, která jsou jedním ze základních bezpečnostních prvků bezpečnostních vchodových dveří. Od interiérových kování se liší svou konstrukcí a mnohem vyšší odolností. Poznáte je tak, že na venkovní straně dveří nemají viditelné upevňovací šrouby. V naší nabídce si můžete vybrat z různých klasických i moderních modelů tak, aby se kování hodilo ke stylu Vašich dveří a vchodu. Nechybí vysoce kvalitní kování s bezpečnostní certifikací a kování se zvýšenou odolností vhodná pro objekty s vysokým zatížením (s vysokou frekvencí průchodů), která vydrží i časté mechanické namáhání.

Bezpečnostní kování Birmingham bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. Vhodné pro vstupní dveře. Provedení klika - klika nebo klika - madlo. Rozteč 72, 90 nebo 92 mm. Povrch stříbrný nebo bronzový eloxovaný hliník.
Bezpečnostní kování OVAL bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. 3. bezpečnostní třída, vhodné např. pro vstupy do bytů a domů. Rozteč 72, 90 nebo 92 mm, provedení klika - koule nebo klika - klika. Povrch stříbrný nebo bronzový eloxovaný hliník nebo nerez.
Bezpečnostní kování BK301 bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. Provedení klika-klika, rozteč 72 a 90 mm, povrch elox hliník stříbrný a nerez (irox).
Bezpečnostní kování BK305 bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. Provedení klika-madlo, rozteč 72 a 90 mm, povrch elox hliník stříbrný a nerez (irox).
Bezpečnostní kování 802/807
Dveřní kování ve 3. bezpečnostní třídě. Provedení klika-madlo nebo klika-klika, povrch lesklý chrom. Rozteč 72 a 90 mm.
Výprodej
Bezpečnostní kování Prestige Plus s překrytem
Bezpečnostní kování s překrytem vložky, provedení klika-madlo nebo klika-klika, rozteč 90 mm. Povrch elox hliník stříbrný nebo bronzový.
Výprodej
Bezpečnostní kování 802 oblé
Bezpečnostní kování oblé, provedení klika-madlo, rozteč 90 mm, povrch titan.
Bezpečnostní kování OVAL s překrytem
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. 3. bezpečnostní třída, vhodné např. pro vstupní dveře domů a bytů. Provedení klika - koule nebo klika - klika. Rozteč 72, 90 nebo 92 mm. Povrch stříbrný nebo bronzový eloxovaný hliník nebo nerez.
Bezpečnostní kování AXA BETA s překrytem
Bezpečnostní štítové dveřní kování s překrytem vložky - 3. bezpečnostní třída. S robustní konstrukcí a v odolném povrchu inox elox. Provedení klika-madlo, rozteč 72, 90 a 92 mm.
Bezpečnostní kování BK321 s překrytem
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. Provedení klika-klika, rozteč 72 a 90 mm, povrch elox hliník stříbrný a nerez (irox).
Bezpečnostní kování BK325 s překrytem
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. Provedení klika-madlo, rozteč 72 a 90 mm, povrch elox hliník stříbrný a nerez (irox).
Bezpečnostní kování Luxembourg bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. Vhodné pro vchodové dveře. Rozteč 92 mm, provedení klika - koule nebo klika - klika. Povrch bronzový nebo nerezový eloxovaný hliník nebo bílá.
Bezpečnostní kování London bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. 3. bezpečnostní třída - vhodné např. i pro vchody do bytů a domů. Rozteč 92 mm, provedení klika - klika nebo klika - madlo. Povrch bílá nebo bronzový eloxovaný hliník.
Bezpečnostní kování Oval S1/S4 s překrytem
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. S certifikací pro 3. bezpečnostní třídu, vhodné např. pro vstupní dveře domů a bytů. Odolné nerezové provedení. Varianta klika - koule nebo klika - klika. Rozteč 72 nebo 90 mm.
Bezpečnostní kování R1/R4 s překrytem
Bezpečnostní kování na vstupní dveře, s bezpečnostním překrytem vložky. Provedení klika-madlo nebo klika-klika, rozteč 72 nebo 90 mm, povrch chrom.
Výprodej
Bezpečnostní kování R4 oblé s překrytem
Bezpečnostní kování oblé s překrytem, provedení klika-klika, rozteč 90 mm, povrch titan.
Výprodej
Bezpečnostní kování Madrid
Bezpečnostní štítové dveřní kování. Rozteč 90 mm, provedení klika-madlo. Povrch nerez.
Bezpečnostní kování BK601 bez překrytu
Úzké bezpečnostní kování s roztečí 92 mm, provedení klika-klika, povrchová úprava elox hliník nerez (irox).
Výprodej
Bezpečnostní kování 2600 s překrytem
Bezpečnostní kování s překrytem, povrch chrom nebo tmavá patina. Provedení klika-klika, klika-knoflík nebo klika-zahnuté madlo. Rozteč 72, 90 a 92 mm.
Bezpečnostní kování Austin bez překrytu
Moderní bezpečnostní kování vhodné pro vchodové a bytové dveře. Matně černá povrchová úprava. Rozteč 92 mm, provedení na vložku, klika-klika nebo klika-madlo.
Výprodej
Bezpečnostní kování Tekno s překrytem
Bezpečnostní kování s překrytem vložky. Provedení klika-madlo, povrch matný nikl, leštěná mosaz nebo antická mosaz. Rozteč 72, 90, 92 mm.
Bezpečnostní kování Exclusive R1/R4 oválné
Nerezové bezpečnostní kování s překrytem vložky, 3. bezpečnostní třída. Provedení klika-madlo nebo klika-klika, rozteč 72 nebo 92 mm.
Výprodej
Bezpečnostní kování Sicura/Entero
Bezpečnostní kování s překrytem vložky, provedení klika-madlo. Rozteč 90 nebo 92 mm. Povrch matný nikl.
Bezpečnostní kování Alt-Wien s překrytem
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. Mosazné provedení. Varianta klika - koule nebo klika - klika. Rozteč 72, 90 nebo 92 mm.
Bezpečnostní kování London s překrytem
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. 3. bezpečnostní třída - vhodné např. i pro vchody do bytů a domů. Rozteč 92 mm, provedení klika - klika nebo klika - madlo. Povrch bílá nebo bronzový eloxovaný hliník.
Zobrazeno 1 až 25 z 32 Záznamů