Kategorie

Trezory se základní bezpečností jsou určeny pro uložení cenností menší hodnoty. Jsou vhodné zejména pro použití v domácnostech nebo v pokojích pro hosty v hotelech a penzionech. Trezory jsou dostupné s odemykáním na klíč nebo číselný kód a v různých velikostech. Vybrané typy jsou vybaveny také protipožární úpravou či alarmem. Trezory se základní bezpečností nemají bezpečnostní certifikaci a jsou dostupné za příznivé ceny.

Stěnový trezor PointSafe
Domácí stěnový trezor s odemykáním na klíč, kód nebo kód a otisk prstu. Cenově dostupná řada trezorů pro zabezpečení cenností nižší hodnoty. Varianta určená pro montáž do zdi.
Trezor PointSafe
2 028.93
Domácí trezor s odemykáním na klíč, kód nebo kód a otisk prstu. Cenově dostupná řada trezorů pro zabezpečení cenností nižší hodnoty.
Trezor mySafe
3 577.69
Designový trezor v různých zářivých barvách bezpečně uchová cennosti a oživí každý interiér. S odemykáním na kód.
Trezor CityLine
6 681.82
Odolný domácí trezor s protipožární úpravou. Dvojité stěny, speciální protipožární vrstva. Vyrobeno v Německu. Vhodný pro úschovu dokumentů, cenností i zbraní. Různé velikosti, možnost odemkání na klíč nebo na kód.
Trezor Home Safe
8 338.84
Bezpečný trezor ideální pro domácí použití. Vyrobený a testovaný v Německu. Dvojité stěny, speciální protipožární vrstva. Různé velikosti. Možnost odemykání na kód nebo klíč.
2 028.93
3 577.69
6 681.82
8 338.84
Zobrazeno 1 až 5 z 5 Záznamů