Kategorie

Visací zámky pro systémy generálního klíče

Nabízíme masivní visací zámky pro vložení libovolné půlvložky v požadovaném profilu a bezpečnostní třídě. Díky možnosti kombinace s libovolnou půlvložkou lze tyto visací zámky použít, jestliže je vyžadováno sjednocení na společný uzávěr (odemykání více visacích zámků ale i klasických vložek ve dveřích jediným klíčem), nebo pokud je v rámci systému generálního klíče potřeba uzamknout visacím zámkem například kontejnery, boxy či závory u objektu. Vyberte si široké nabídky zámků v našem eshopu.

Visací zámek BW 116 Profi PC
High-tech visací zámek pro profilovou půlvložku. Vysoká odolnost proti korozi. Pevné mosazné tělo, nerezový třmen s dvojitou západkou. Vhodný pro všechny profilové vložky v rozměru 30/10 mm - vložku nutno objednat zvlášť. Vyrobeno v Německu.
Visací zámek s půlvložkou STAR 60S
Visací zámek s půlvložkou STAR 60S, vhodný pro servis, sjednocení na společný uzávěr i systémy generálního klíče.
Visací zámek STAR na půlvložku
Masivní visací zámek s odolným černým plastovým krytem těla pro profilovou půlvložku (vložku nutno objednat zvlášť). Vhodný i do venkovního prostředí.
Visací zámek CISA pro půlvložku
Visací zámek pro cylindrickou půlvložku. Mosazné tělo a odolný ocelový třmen. Vložku nutno objednat zvlášť.
Visací zámek BW 116 Profi PC Niro
High-tech visací zámek pro profilovou půlvložku. Vysoká odolnost proti korozi - odolný i proti slané mořské vodě. Pevné mosazné tělo, nerezový třmen s dvojitou západkou. Vhodný pro všechny profilové vložky v rozměru 30/10 mm - vložku nutno objednat zvlášť. Vyrobeno v Německu.
Visací zámek s půlvložkou STAR 70S
Visací zámek s bezpečnostní půlvložkou STAR 70S, vhodný pro servis, sjednocení na společný uzávěr i systémy generálního klíče.
Visací zámek STAR 100S
Odolný visací zámek s půlvložkou 100S TM. Vhodný i do venkovního prostředí.
Zobrazeno 1 až 7 z 7 Záznamů