Kategorie

Software slouží k nastavování, úpravě a rušení přístupových práv uživatelů přístupového systému. Obvykle umožňuje pokročilé funkce jako prohlížení záznamů historie přístupů nebo nastavování časových oken platnosti médií. Komunikační prvky zajišťují vzájemnou komunikaci mezi jednotlivými komponentami systému a řídící jednotky slouží k ovládání zámku.

Wi-Fi modul gateway pro STAR Smart a Chytrý zámek STAR
Modul pro Wi-Fi připojení kování, vložek, čteček, nábytkových zámků, keyboxu a chytrého zámku ze série STAR Smart a možnost vzdáleného ovládání všech prvků.
secuENTRY 5670 Bridge
3 952.07
Bridge je volitelné příslušenství k přístupovým systémům secuENTRY umožňující vzdálený přístup kdykoliv a odkudkoliv na světě a vzdálené odemykání a zamykání dveří. Lze jej také kombinovat s videozvonkem eGuard DG 8500 pro vzdálenou kontrolu, kdo právě stojí za dveřmi nebo kdo zvonil na zvonek.
Software secuENTRY 5750
2 808.26
Software pro profesionální a přehlednou správu přístupových systémů secuENTRY.
Wi-Fi Controller
1 342.15
Wi-Fi ovladač pro spínání až čtyř zařízení nebo přepínání stavu zapnuto/vypnuto, s jednoduchou aplikací v češtině (pro Android i Apple). Včetně dvou dálkových ovladačů.
Modul GSM/LAN pro přístupový systém STAR MPS
Modul GSM/LAN a další komponenty pro vzdálené připojení k přístupovému systému STAR MPS.
Výprodej
Software TSE 5500 LIGHT
1 652.07
Software pro profesionální a přehlednou správu uzamykacích systémů TSE.
Software secuENTRY 7094 AbFeWo
Software speciálně vyvinutý pro pronájmy AirBnB. Umožňuje zajistit přístup hosta do pronajímaného objektu pomocí na dálku vygenerovaného kódu (bez nutnosti připojení zámku k internetu) a zajistit tak check-in i check-out bez osobního předávání klíčů. Možnost použití softwaru až pro osm dveří (i v různých objektech po celém světě) a až 15 uživatelů.
Software set CES pro V-NET
Sada pro zřízení virtuální sítě V-NET.
RF‑USB komunikační port
Komunikační jednotka pro RF komunikaci s CES WT, CES Omega Flex, CES ILS a CES SIS.
Řídící jednotka pro zámek Ülock B
Řídící jednotka.
Software a hardwarový klíč STAR MPS
Software a hardwarový klíč pro přístupový systém MPS, verze STANDARD, PLUS a MAX.
Řídící jednotka a zdroj STAR MPS
Řídící jednotka pro dvě nebo čtyři vstupy se zdrojem.
Software secuENTRY Pro 7083
Software pro profesionální správu přístupových systémů secuENTRY s velkým počtem dveří a uživatelů - vhodný až pro 2000 uživatelů a 1000 dveří. Určený především pro větší firmy a organizace.
CESeasy Door Controller set
Řídící modul pro ovládání externích zařízení pomocí smartphone nebo dálkového ovladače - pro připojení k alarmovému systému nebo vnější čtečce nebo klávesnici.
Komunikační modul k CESeasy
RF komunikační rozhraní pro CESeasy - pro správu bez kabelů
Radio switch pro CES Omega Flex
Radio switch pro rádiové spínání produktů CES Omega Flex (vložka, kování - inteligentní klika ILS a SIS, stěnová čtečka WT). Umožňuje na dálku spínat zařízení - např. v bytových domech ze zvonkového tabla, v kancelářích z recepce, aniž by byl nutný zásah do dveří.
Zobrazeno 1 až 16 z 16 Záznamů