Kategorie

Elektronické klíčové depozity od švédského výrobce Creone jsou schránky či schránkové systémy na ukládání klíčů ale i dalších cenností s elektronickým ovládáním zámku (na číselný kód). Nabízí velice jednoduché a flexibilní řešení pro správu klíčového hospodářství. Klíče jsou po zadání kódu automaticky vydány pouze oprávněným osobám bez nutnosti obsluhy. Kapacitu systému je navíc možno libovolně navyšovat podle potřeby. Klíčové depozity jsou tak ideální pro hotelové recepce, půjčovny aut, úřady a všechny větší firmy i organizace. 

Klíčový depozit KeyBox 9000 B
Elektronické klíčové depozity z řady Basic nabízí jednoduché, bezpečné a flexibilní řešení pro správu klíčového hospodářství či úschovu drobných cenností. Po zadání kódu je klíč automaticky vydán pouze oprávněné osobě. Skříňky KeyBox jsou dostupné v různých provedeních, s možností jednoduchého navyšování kapacity.
Klíčový depozit KeyBox 9000 SC
Nejvyšší řada elektronických klíčových depozitů nabízí bezpečné, inteligentní a flexibilní řešení pro správu klíčového hospodářství či úschovu drobných cenností. Po zadání kódu je klíč automaticky vydán pouze oprávněné osobě. Systém umožňuje identifikaci a tedy monitoring a kontrolu každého jednotlivého klíče. Skříňky v různých provedeních, s možností jednoduchého navyšování kapacity.
Klíčový depozit KeyBox 9000 E
Klíčové depozity KeyBox z řady Expansion jsou skříňky sloužící k rozšíření systémů ze schránek KeyBox řady Basic nebo System. Umožňují jednoduché navýšení kapacity systému klíčových depozitů o další přihrádky nebo háčky na klíče. Klíčové depozity KeyBox nabízí jednoduché a bezpečné řešení pro správu klíčového hospodářství či úschovu drobných cenností. Po zadání kódu je klíč automaticky vydán pouze oprávněné osobě. Skříňky KeyBox jsou dostupné v různých provedeních, s možností jednoduchého navyšování kapacity.
Software pro klíčové depozity KeyWin6
KeyWin6 je poslední verzí komplexního nástroje pro správu klíčového hospodářství. Jeden i více správců může řídit klíčové depozity a klíče odkudkoli na světě.
Klíčový depozit KeyBox 9000 S
Elektronické klíčové depozity z řady System nabízí bezpečné, inteligentní a flexibilní řešení pro správu klíčového hospodářství či úschovu drobných cenností. Po zadání kódu je klíč automaticky vydán pouze oprávněné osobě. Systém umožňuje také nastavování časových oken, sledování historie či použití stejného kódu pro více schránek. Skříňky KeyBox jsou dostupné v různých provedeních, s možností jednoduchého navyšování kapacity.
Klíčový depozit KeyBox 9000 EC
Skříňka pro rozšíření systému skříněk 9400 SC nebo 9500 SC.
Software pro klíčové depozity KeyWin Light
Software pro usnadnění správy systému klíčových depozitů KeyBox z řady System. Umožňuje snadnou správu uživatelských přístupových práv, nastavování časových oken, sledování historie i úpravu nastavení systému. Přenos dat mezi skříňkou a PC probíhá pomocí USB flash disku.
Zobrazeno 1 až 7 z 7 Záznamů