Kategorie

Trezory s bezpečnostní třídou, ohnivzdorné trezory

Potřebujete, aby Vaše peníze, dokumenty, šperky a další cennosti byly opravdu v bezpečí? Pak jste zde správně. Všechny naše vysoce odolné trezory pocházejí od dodavatele BURG-WÄCHTER. Tato německá firma se stoletou tradicí v oboru zabezpečení své trezory sama vyvíjí, vyrábí a před uvedením na trh podrobuje náročnému testování odolnosti proti nejrůznějším způsobům napadení nebo překonání zámku. I proto jsou trezory BURG-WÄCHTER známé po celém světě. Všechny trezory v této kategorii mají platnou bezpečnostní certifikaci dle norem EN 14450 a EN 1143-1 od nezávislého evropského certifikačního orgánu ECB S. Ta je zárukou maximální kvality a odolnosti trezoru. Řada z těchto trezorů má taktéž certifikovanou odolnost proti požáru. Ohnivzdorné trezory jsou certifikovány dle normy normy EN 15659. Trezory jsou dostupné s odemykáním klíčem, kódem nebo otiskem prstu a v řadě variant velikostí a provedení.

Pořizujete nový trezor?

Nabízíme kompletní služby: odborné poradenství při výběru, dopravu, stěhování, profesionální montáž, zaškolení, servis, opravy, nouzové otevírání trezorů a výrobu trezorových klíčů.

Trezor CombiLine - starší model - doprodej posledních kusů
Certifikovaný trezor německé výroby s vysokou odolností proti vloupání a požární ochranou. Výborný poměr kvality a ceny. Dostupný v různých velikostech a ve variantách s odemykáním na klíč, na kód a nebo na kód a otisk prstu.
Trezor Magno
15 470.25
Vysoce kvalitní a zároveň cenově dostupný trezor německé výroby pro bezpečnou úschovu cenností nebo až pěti krátkých zbraní. Bezpečnostní třída 0 zaručuje vysokou ochranu před vloupáním. Verze trezoru na klíč nebo s odemykáním na kód. Obě varianty zámku mají bezpečnostní certifikaci. Vhodný trezor do domácnosti i do kanceláře.
Trezor Diplomat - starší model - doprodej posledních kusů
Špička mezi trezory. Vysoce kvalitní trezor vyráběný a testovaný v Německu, s certifikací odolnosti proti vloupání i požáru. Třístěnné tělo, čtyřstěnné dveře, speciální tepelná izolace, vysoce bezpečný zámek a dvojitý systém opětovného zamykání zabraňující neoprávněnému otevření. Provedení s odemykáním na klíč nebo na kód a otisk prstu, různé velikosti. Vhodný pro úschovu cenností, dokumentů i zbraní.
Trezor DualSafe
11 829.75
Certifikovaný trezor německé výroby s vysokou odolností proti vloupání i požáru - bezpečnostní třída S2 a požární odolnost 30 minut. Velmi oblíbený trezor díky výbornému poměru kvality a ceny. Vhodný pro domácnosti i pro komerční sféru. Trezor je dodáván v provedení s pancéřovaným trezorovým zámkem na klíč nebo s elektronickým certifikovaným zámkem na kód a otisk prstu.
Trezor Karat
23 139.67
Elegantní a vysoce bezpečný trezor do domácnosti i kanceláře. Odolné tělo s ochranou proti řezání plamenem, vrtání, proražení i před žárem. Bezpečnostní třída 0. Odemykání na kód a otisk prstu nebo klíčem - obě varianty zámku mají bezpečnostní certifikaci. Precizní provedení, německá výroba.
Stěnový trezor Karat
15 470.25
Trezor k zazdění Karat. Stěnový trezor s nastavitelnou hloubkou určený k zabudování do stěny. Bezpečnostní třída 0, certifikovaný a vysoce bezpečný zámek na klíč, kód nebo kód a otisk prstu. Ideální trezor pro bezpečné uložení cenností doma i v kanceláři nebo firmě. Německá výroba.
Trezor OfficeLine
34 319.83
Profesionální a variabilní řešení pro ukládání dokumentů, hotovosti i cenin v kancelářích. Bezpečnostní třída B, I nebo II, certifikovaný mechanický nebo elektronický zámek a čtyři varianty velikostí. Možnost dodání ve speciálním barevném provedení. Vysoká kvalita, precizní zpracování - německá výroba.
Trezor Diplomat
36 919.83
Vysoce bezpečný certifikovaný trezor špičkové kvality - německá výroba. Spolehlivě ochrání Vaše cennosti před krádeží i požárem: vhodný na peníze, dokumenty, šanony, elektronická média, šperky, hodinky a další cennosti i na střelné zbraně. Bezpečnostní třída I, protipožární odolnost 60 minut pro papír - certifikace dle aktuálních evropských bezpečnostních norem. Různé velikosti, odemykání klíčem, kódem i otiskem prstu. Mechanický i elektronický zámek s bezpečnostní certifikací.
Stěnový trezor Diplomat
41 339.67
Trezor Diplomat určený k zazdění. Vysoce odolný trezor s certifikovanou bezpečnostní třídou 1, robustním tělem a vysoce bezpečným zamykacím mechanismem s ochranou proti neoprávněnému otevření. Stěny i dveře navíc doplněny o protipožární vrstvu pro dočasnou ochranu před žárem. Elektronický zámek pro odemykání číselným kódem. Německá výroba.
Protipožární schránka FireProtect
Trezor s certifikovanou protipožární ochranou. Díky protipožární kazetě FireProtect FP 22 K jsou důležité dokumenty v bezpečí minimálně 30 minut od vzniku požáru.
Trezor Royal
103 739.67
Luxusní vysoce bezpečné trezory a pancéřované skříně pro nejnáročnější. Výběr z pěti certifikovaných úrovní zabezpečení - bezpečnostní třída 1 až bezpečnostní třída 5. Robustní třístěnné tělo, vysoce odolné uzamykací systémy a protipožární vrstva pro maximální ochranu Vašich cenností před krádeží i požárem. Standardně s jedním nebo dvěma certifikovanými zámky na klíč, možnost dodání také s kombinačním zámkem nebo certifikovaným elektronickým zámkem na kód a otisk prstu, včetně kombinace různých typů zamykání.
Trezor OfficeDoku
79 650.41
Vysoce bezpečný trezor vhodný pro použití jako skříň na dokumenty nebo kartotéka. Certifikace pro bezpečnostní třídu 2 zaručuje vysokou ochranu před vloupáním. Zároveň trezor nabízí certifikovanou odolnost proti požáru - 60 minut pro papír. Trezor je ideální pro uložení většího množství citlivých dokumentů. Dostupný ve variantě se pancéřovaným zámkem na trezorový klíč a nebo s certifikovaným zámkem na kód a otisk prstu.
Trezor CombiLine
10 625.62
Nová generace jednoho ze světově nejpopulárnějších trezorů CombiLine od německého výrobce BURG-WÄCHTER. Trezor nabízí certifikovanou ochranu proti vloupání - bezpečnostní třída S2 a požární odolnost 30 minut pro papír. Čtyři varianty velikosti, odemykání klíčem nebo kódem. Mechanický i elektronický zámek s bezpečnostní certifikací. Robustní zesílená konstrukce, kombinovaná tepelná izolace, zamykání silnými čepy, jištění proti neoprávněnému otevření, ochrana pantů a příprava k ukotvení ke stěně nebo podlaze.
Zobrazeno 1 až 13 z 13 Záznamů