Kategorie

Vysoce odolné bezpečnostní řetězy pro zamčení vaší motorky, skútru i kola

Bezpečnostní řetězy představují nejspolehlivější způsob uzamčení jízdních kol, motocyklů, skútrů a podobně. Řetězy v naší nabídce jsou vyráběné z masivních článků z tvrzené oceli, která nabízí vysokou odolnost proti přeříznutí, přestřižení a dalším destruktivním metodám. Kovové články jsou umístěny v obalu z pevné textilie, která chrání citlivý lak vaší motorky či kola před poškozením. Řetěz si můžete vybrat samostatný - který je potřeba doplnit o libovolný kvalitní bezpečnostní visací zámek (doporučujeme volit masivní nerezavějící zámek s třmenem s ochranou proti přestřižení, přeříznutí i vytržení). V nabídce máme rovněž řetězy v kombinaci s visacím zámkem a nebo se zámkem na klíč nebo číselný kód, který tvoří s řetězem jeden celek. Bezpečnostní řetězy jsou dostupné v různých silách materiálu (tloušťky článků) a samozřejmě v různých délkách. Krátké drobnější řetězy jsou vhodné pro zabezpečení kola nebo třeba helmy, dlouhé řetězy (až 2 metry) umožní přivázání kola či motorky ke sloupu, stromu a nebo svázání více motorek k sobě.

Bezpečnostní řetěz na motorku s alarmem STAR S830
Řetězový zámek STAR S830 s alarmem jako ideální zabezpečení pro vaši motorku, čtyřkolku nebo kolo.
Bezpečnostní řetěz na motorku BW SKM
Bezpečnostní řetěz na motorku z tvrzené oceli, odolný proti přeříznutí a přestřižení, v textilním pouzdře. Různé délky. Německá výroba.
Bezpečnostní řetěz na motorku BW 280 C 90 s kódovým zámkem
Vysoce odolný bezpečnostní řetěz na motorku se zámkem na číslený kód. Řetěz je krytý textilním pouzdrem pro ochranu laku motorky. Německá výroba.
Bezpečnostní řetěz na motorku s kódovým zámkem S840
Bezpečnostní ocelový řetěz s textilním pouzdrem - ochrana proti poškrábání laku kola nebo motorky. S odemykáním na 5místný číselný kód. Ekonomická řada STAR.
Bezpečnostní řetěz na motorku BW SKM s visacím zámkem Atlantic
Sada bezpečnostního řetězu a odolného visacího zámku. Řetěz na motorku SKM z tvrzené oceli, odolný proti přeříznutí a přestřižení, v textilním pouzdře. Odolný visací zámek BW 217 F Ni Atlantic s pevným mosazným tělem, plastovým pláštěm, nerezavějícím zamykacím mechanismem a nerezovým třmenem s dvojitou západkou. Německá výroba.
Bezpečnostní řetěz na motorku BW GKM
Vysoce pevný bezpečnostní řetěz na motorku z tvrzené oceli, odolný proti přeříznutí a přestřižení, s textilním pouzdrem. Různé délky. Vyrobeno v Německu.
Bezpečnostní řetěz na motorku BW GKM s visacím zámkem Gamma
Sada bezpečnostního řetězu a vysoce odolného zámku. Řetěz na motorku BW GKM z tvrzené oceli, odolný proti přeříznutí a přestřižení, s textilním pouzdrem. Visací zámek BW 700 Gamma s pevným mosazným tělem s ergonomickým ochranným plastovým krytem, nerezavějícím vnitřním mechanismem, tvrzeným třmenem s odolností proti přestřižení, přeříznutí a vytržení a vícenásobnou ochranou vložky proti odvrtání. Vyrobeno v Německu.
Bezpečnostní řetěz na motorku BW 580 90 se zámkem
Vysoce odolný bezpečnostní řetěz na motorku s integrovaným zámkem. Různé barvy. Německá výroba.
Bezpečnostní řetěz na motorku s visacím zámkem S850
Masivní čtyřhanný řetěz (10x10 mm) pro zabezpečení motorek a kol. Textilní pouzdro pro ochranu laku. Včetně masivního visacího zámku s plastovým krytem. Ekonomická řada STAR.
Zobrazeno 1 až 9 z 9 Záznamů