Trezory, schránky a pokladny

Vše pro bezpečné uložení peněz, dokumentů, klíčů, zbraní, šperků a dalších cenností

Vysoce odolné trezory s bezpečnostní certifikací

Větší objem peněz, důležité dokumenty či elektronická média, drahé šperky a jiné cennosti vyšší hodnoty je nutné ukládat tak, aby byly chráněné před krádeží, zneužitím či znehodnocením. Pro tyto účely nabízíme vysoce kvalitní trezory německé výroby s certifikací bezpečnostní třídy dle aktuálních evropských norem. Všechny trezory spolehlivě ochrání Váš majetek před vloupáním a řada z nich také před požárem. Tyto trezory jsou vhodné jak pro použití v domácnosti, tak ve firmě.

Trezory na zbraně

Pro majitele zbraní máme nabídku zbraňových trezorů a bezpečnostních skříní na zbraně. Jsou vhodné pro uložení krátkých i dlouhých střelných zbraní a také munice. Vybírat můžete z několika úrovní bezpečnosti a řady variant velikostí. U nás najdete jak levné trezory na zbraně, tak vysoce odolné zbraňové trezory pro maximální bezpečnost.

Levné trezory, bezpečnostní schránky a pokladny

Pro běžné ukládání menší hotovosti, dokumentů, cenin a dalších cenných předmětů menší hodnoty můžete vybírat z našeho sortimentu levných trezorů a sejfů nebo bezpečnostních schránek, pokladen a pokladniček. Jsou cenově dostupné a nabízejí základní úroveň ochrany před zcizením. Dobře poslouží jak doma, tak v kanceláři či podnikovém provozu.

Klasické schránky na klíče i elektronické klíčové depozity

Pro bezpečnou úschovu klíčů doporučujeme schránky na klíče. Drobné schránky mohou sloužit pro uložení rezervního klíče, menší schránky jsou ideální pro domácnosti či menší kanceláře a provozy. Najdete u nás také schránky k úschově nouzového klíče, s proskleným okénkem k rozbití v případě nenadálé události. Nechybí samozřejmě schránky a skříně na klíče s velkou kapacitou pro firmy a organizace. Ty mohou využít i elektronické klíčové depozity umožňující pohodlnou a bezpečnou správu rozsáhlého klíčového hospodářství bez nutnosti obsluhy.

Poštovní schránky, schránky na dopisy

Pro Vaše dopisy a další poštu si vyberte ze širokého sortimentu klasických i moderních poštovních schránek. Od obyčejných panelákových schránek využívaných často jako sestavy schránek v bytových domech, přes vysoce odolné dopisní schránky z nerezové oceli až po moderní barevné a designové schránky.