Kategorie

Elektronické přístupové systémy v podobě dveřních kování s integrovanou čtečkou čipů či klávesnicí. Mechatronické kování jednoduše nahradí stávající mechanické kování bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do dveří nebo přívodu kabeláží. Následně lze dveře odemykat čipem, čipovou kartou, kódem nebo třeba prostřednictvím aplikace ve smartphonu.

Elektronické rozetové kování STAR Smart
Designové elektromechanické rozetové kování umožňující odemykání smartphonem, otiskem prstu nebo mechanickým klíčem, se snadnou správou přístupových práv. Velice pohodlné otevírání otiskem díky umístění čtečky otisku přímo v klice. Možnost použití se zámkem libovolných rozměrů.
Chytrá klika STAR H02
3 277.69
Elektromechanické rozetové kování pro odemykání smartphonem (prostřednictvím Bluetooth) nebo kódem na klávesnici umístěné přímo na klice.
Elektronické kování STAR Smart
Moderní elektromechanické štítové kování nabízí možnost pohodlně odemykat smartphonem, kódem, čipem nebo otiskem prstu s možností snadné správy přístupových práv prostřednictvím smartphonu nebo PC. Masivní nerezové provedení s odolností vůči vlivům počasí. Vhodné pro většinu typů dveří, snadná instalace.
Inteligentní klika SIS
8 612.40
Elektromechanické rozetové kování. Interiérová varianta k inteligentní klice ILS.
Inteligentní klika ILS TV
Elektromechanické štítové dveřní kování. Verze TV pro použití se softwarem s možností časových oken a ukládání historie.
Inteligentní klika ILS N
12 323.14
Elektromechanické štítové dveřní kování. Verze N bez možnosti časových oken a záznamu historie.
Inteligentní klika ILS N - set
Elektromechanické dveřní kování pro odemykání čipem. Vysoce odolné štítové kování z nerezové oceli - odolá zlodějům, vandalům i vlivům počasí. Pro čipy se 100% ochranou proti kopírování. Velmi jednoduchá správa přístupových práv (sada s programovací a master kartou). Vhodné pro vstupy do rodinných i bytových domů i pro firmy a organizace.
Inteligentní klika ILS N - Family set
Elektromechanické dveřní kování pro odemykání čipem, včetně šesti různobarevných čipů. Vysoce odolné štítové kování z nerezové oceli - odolá zlodějům, vandalům i vlivům počasí. Čipy se 100% ochranou proti kopírování. Velmi jednoduchá správa přístupových práv (sada s programovací a master kartou). Vhodné především pro vstupy do rodinných domů.
eMadlo FingerScan
18 276.86
Moderní bezpečnostní kování se čtečkou otisků prstů integrovanou přímo v madle pro snadné a pohodlné odemykání bez klíče. Odemykání a otevírání tak probíhá jediným plynulým pohybem ruky.
Zobrazeno 1 až 9 z 9 Záznamů