Kategorie

Hledáte trezor pro bezpečné uložení pistolí nebo pušek i munice? V této kategorii najdete trezory a bezpečnostní skříně od německého výrobce BURG-WÄCHTER vyvinuté speciálně pro tyto účely. Trezory lze odemykat klíčem, číselným kódem nebo otiskem prstu. Vybírat můžete z různých velikostí a provedení a také z různých úrovní bezpečnosti.

"Držené zbraně, nejde-li o jejich přepravu, a uschované, uložené nebo uskladněné zbraně do počtu pěti zbraní a střelivo do počtu 2500 nábojů se zabezpečují ve zvláštní uzamčené ocelové schránce, zvláštní uzamčené ocelové skříni nebo ve zvláštním uzamčeném zařízení vyrobených k bezpečnému přechovávání zbraní a střeliva. Uvedené zvláštní zařízení je neoddělitelně ukotveno do stěny, stropu nebo podlahy zhotovených z pevných materiálů, např. cihel nebo betonových panelů." - výňatek z § 58 Zabezpečení zbraní a střeliva, Vyhláška č. 50/1996 Sb.

Pro úschovu střelných zbraní tak můžete bez obav využít jakýkoliv z trezorů v této kategorii. Trezory s bezpečnostní certifikací bývají dražší, avšak nabízejí větší odolnost proti napadení a pokusům o neoprávněné otevření.

Pořizujete trezor? Nabízíme kompletní služby: odborné poradenství při výběru, dopravu, stěhování, profesionální montáž, zaškolení, servis, opravy, nouzové otevírání trezorů a výrobu trezorových klíčů.

Trezor CityLine
6 681.82
Odolný domácí trezor s protipožární úpravou. Dvojité stěny, speciální protipožární vrstva. Vyrobeno v Německu. Vhodný pro úschovu dokumentů, cenností i zbraní. Různé velikosti, možnost odemkání na klíč nebo na kód.
Výprodej
Trezor na zbraně Ranger A
Trezor na pět pušek, s uzamykatelnou přihrádkou. Vysoce kvalitní trezor německé výroby, dvojité dveře, speciální protipožární vrstva. Odemykání na klíč.
Trezor na zbraně Favor
8 466.94
Cenově dostupná skříň pro bezpečnou úschovu až pěti dlouhých střelných zbraní. Německá výroba. Provedení s mechanickým nebo s elektronickým zámkem.
Trezor CombiLine
8 648.76
Certifikovaný trezor německé výroby s vysokou odolností proti vloupání a požární ochranou. Výborný poměr kvality a ceny. Dostupný v různých velikostech a ve variantách s odemykáním na klíč, na kód a nebo na kód a otisk prstu.
Výprodej
Trezor na zbraně Ranger R
Trezor na pět pušek, s uzamykatelnou přihrádkou. Vysoce bezpečný trezor německé výroby, speciální protipožární vrstva, dvojité dveře. Možnost odemykání na kód a otisk prstu nebo na klíč.
Trezor Magno
11 954.55
Vysoce kvalitní trezor německé výroby pro bezpečnou úschovu cenností nebo až pěti krátkých zbraní. Úroveň odolnosti 0, certifikace pro třídu B. Verze s mechanickým zámkem nebo s elektronickým zámkem SecuTronic.
Trezor na zbraně Ranger N
Trezor pro úschovu až pěti nebo sedmi dlouhých střelných zbraní včetně munice, s certifikovanou ochranou proti vloupání, úroveň odolnosti 0 (N). Třístěnné tělo, dvoustěnné dveře, zamykání ze tří stran. Certifikovaný elektronický zámek pro milion kombinací nebo certifikovaný trezorový zámek na mechanický klíč.
Trezor Karat
18 363.64
Vysoce bezpečný trezor s certifikovanou odolností proti vloupání i požáru. Třístěnné tělo, dvojité dveře, plášť z nerezové oceli, ochranné pancéřování zámku. Odolný proti řezání plamenem, vrtání, proražení, s vysoce bezpečným zámkem. Německá výroba. Odemykání na klíč, na kód nebo na kód a otisk prstu, různé varianty velikostí. Vhodný pro uložení cenností, dokumentů i zbraní.
Trezor Diplomat
32 130.58
Špička mezi trezory. Vysoce kvalitní trezor vyráběný a testovaný v Německu, s certifikací odolnosti proti vloupání i požáru. Třístěnné tělo, čtyřstěnné dveře, speciální tepelná izolace, vysoce bezpečný zámek a dvojitý systém opětovného zamykání zabraňující neoprávněnému otevření. Provedení s odemykáním na klíč nebo na kód a otisk prstu, různé velikosti. Vhodný pro úschovu cenností, dokumentů i zbraní.
Stěnový trezor Diplomat
35 574.38
Špička mezi trezory ve variantě pro montáž do zdi. Vysoce kvalitní trezor vyráběný a testovaný v Německu, s certifikací odolnosti proti vloupání i požáru. Speciálně vyztužená zadní stěna, odolnost proti řezání plamenem, tepelná izolace, vysoce bezpečný zámek a dvojitý systém opětovného zamykání zabraňující neoprávněnému otevření. Provedení s odemykáním na kód a otisk prstu, různé velikosti.
6 681.82
Výprodej
8 648.76
Výprodej
11 954.55
18 363.64
32 130.58
Zobrazeno 1 až 10 z 10 Záznamů