Kategorie

Bezpečná úschova krátkých i dlouhých střelných zbraní a munice

Hledáte trezor pro bezpečné uložení pistolí nebo třeba pušek i munice? V této kategorii najdete trezory a bezpečnostní skříně od německého výrobce BURG-WÄCHTER vyvinuté speciálně pro tyto účely.

Držitel střelných zbraní v počtu do dvou kusů a střeliva v počtu do 500 nábojů má dle zákona č. 119/2002 Sb., O střelných zbraních a střelivu povinost je vhodně zabezpečit proti zneužití, ztrátě a odcizení. Zákon v tomto případě nestanoví konkrétní technické požadavky na trezor, bezpečnostní certifikace není vyžadována. Pro tyto účely tedy můžete pořídit jakýkoliv trezor z této kategorie. Pro vyšší bezpečnost však doporučujeme zvolit trezor s certifikací bezpečnostní třídy. Trezory s bezpečnostní certifikací bývají dražší, avšak nabízejí větší odolnost proti napadení a pokusům o neoprávněné otevření. Budete tak mít větší jistotu, že přístup ke zbraním mají pouze oprávněné osoby.

Pokud potřebujete uložit větší množství zbraní či munice, prosím seznamte se před koupí trezoru se zákonnými technickými požadavky na trezor. Na úschovu zbraní se vztahuje výše uvedený zákon zákon č. 119/2002 Sb., O střelných zbraních a střelivu a nařízení vlády č. 338/2002 Sb.

Trezory, sejfy a skříně na zbraně lze odemykat klíčem, číselným kódem nebo otiskem prstu. Vybírat můžete z různých velikostí a provedení a také z různých úrovní bezpečnosti. Pro ještě vyšší bezpečnost doporučujeme také zámek pro zajištění spouště zbraně. 

Pořizujete nový trezor?

Nabízíme kompletní služby: odborné poradenství při výběru, dopravu, stěhování, profesionální montáž, zaškolení, servis, opravy, nouzové otevírání trezorů a výrobu trezorových klíčů.

Zámek na zbraně BW Gun Lock GL 345
Zámek na zbraně.
Trezor na zbraně Favor
8 466.94
Cenově dostupná skříň pro bezpečnou úschovu až pěti dlouhých střelných zbraní. Německá výroba. Provedení s mechanickým nebo s elektronickým zámkem.
Trezor CombiLine
8 648.76
Certifikovaný trezor německé výroby s vysokou odolností proti vloupání a požární ochranou. Výborný poměr kvality a ceny. Dostupný v různých velikostech a ve variantách s odemykáním na klíč, na kód a nebo na kód a otisk prstu.
Výprodej
Trezor na zbraně Ranger R
Trezor na pět pušek, s uzamykatelnou přihrádkou. Vysoce bezpečný trezor německé výroby, speciální protipožární vrstva, dvojité dveře. Možnost odemykání na kód a otisk prstu nebo na klíč.
Trezor Magno
14 444.63
Vysoce kvalitní a zároveň cenově dostupný trezor německé výroby pro bezpečnou úschovu cenností nebo až pěti krátkých zbraní. Bezpečnostní třída 0 zaručuje vysokou ochranu před vloupáním. Verze trezoru na klíč nebo s odemykáním na kód. Obě varianty zámku mají bezpečnostní certifikaci. Vhodný trezor do domácnosti i do kanceláře.
Výprodej
Trezor na zbraně Ranger A
Trezor na pět pušek, s uzamykatelnou přihrádkou. Vysoce kvalitní trezor německé výroby, dvojité dveře, speciální protipožární vrstva. Odemykání na klíč.
Trezor na zbraně Ranger N
Trezor pro úschovu až pěti nebo sedmi dlouhých střelných zbraní včetně munice, s certifikovanou ochranou proti vloupání, úroveň odolnosti 0 (N). Třístěnné tělo, dvoustěnné dveře, zamykání ze tří stran. Certifikovaný elektronický zámek pro milion kombinací nebo certifikovaný trezorový zámek na mechanický klíč.
Trezor Diplomat - starší model - doprodej posledních kusů
Špička mezi trezory. Vysoce kvalitní trezor vyráběný a testovaný v Německu, s certifikací odolnosti proti vloupání i požáru. Třístěnné tělo, čtyřstěnné dveře, speciální tepelná izolace, vysoce bezpečný zámek a dvojitý systém opětovného zamykání zabraňující neoprávněnému otevření. Provedení s odemykáním na klíč nebo na kód a otisk prstu, různé velikosti. Vhodný pro úschovu cenností, dokumentů i zbraní.
Trezor na zbraně Ranger 800
Zbraňový trezor německé výroby Ranger 800 s certifikovanou bezpečnostní třídou 1 a s certifikovaným zámkem na klíč nebo na kód a otisk prstu. Do trezoru je možno uložit až osm dlouhých zbraní nebo více krátkých zbraní a munici. Trezor je chráněn před pokusy o neoprávněné otevření a další způsoby napadení, poskytuje i dočasnou ochranu proti požáru. Ideální řešení pro odpovědné uložení zbraní pro střelce, myslivce a lovce.
Zobrazeno 1 až 9 z 9 Záznamů