Stěnové trezory

Stěnové trezory značky BURG-WÄCHTER jsou praktickým pomocníkem pro uchování vašich cenností a důležitých dokumentů, ale také elegantním a designovým prvkem pro vaše interiéry.

Výhody stěnových trezorů

Díky možnosti umístění trezoru do stěny se snižuje riziko odcizení samotného trezoru. Další výhodou je šetření prostoru v místnosti, jako jsou obývací pokoje, kanceláře nebo ložnice, aniž by narušovaly vzhled samotné místnosti.

Varianty nástěnných trezorů

U nástěnných trezorů značky BURG-WÄCHTER, lze vybírat mezi různými variantami a to dle způsobu odemykání trezoru a velikosti trezoru.

Způsob otevírání trezoru

  • Otevírání trezoru na klíč
  • Otevírání trezoru pomocí číselného kódu
  • Otevírání trezoru pomocí otisku prstu
  • Kombinace výše uvedených možností

Velikosti trezoru - stěnové trezory jsou dostupné v provedení s různými rozměry. Například u trezoru Stěnový trezor Karat lze hloubku trezoru upravit přímo vašim potřebám. 

Důvěryhodná značka a německá kvalita trezorů BURG-WÄCHTER

BURG-WÄCHTER je renomovanou společností, která se specializuje na výrobu trezorů a zajišťuje, že vaše cennosti jsou v bezpečí. Trezory jsou s pečlivostí vyráběny v Německu a podstupují důkladné kontrolní testy, které sledují různé funkce a kritéria kvality. Díky tomu je každý trezor značky BURG-WÄCHTER navržen a vyráběn tak, aby plnil nejvyšší standardy v odvětví.

Chcete se podívat na naší kompletní nabídku trezorů? Stačí přejít na naší hlavní stránku na eshopu trezory.