Kategorie

Potřebujete nový štítek na dveře? Informační systém, piktogramy nebo visačky na klíče pro Váš podnik? Známku pro Vašeho čtyřnohého miláčka? Nebo vyrobit originální dárek pro Vaše blízké? Nabízíme služby v oblasti nejen reklamního gravírování, rytí, průmyslového značení, řezání, výroby razítek a mnoho jiného. Využijte možnost gravírování nebo řezání laserem či CNC strojem. Jedná se o velmi kvalitní, přesné a rychlé technologie značení dřeva, plastu, kovu, skla, kůže a dalších materiálů.

  • Gravírování laserem je moderní metoda použitelná na široké množství materiálů. Neexistují skoro žádná omezení v gravírované grafice. Výsledkem použití laserové technologie je přesný a trvalý popis, který lze odstranit pouze hrubou silou.
  • Rytí spočívá ve vyrytí požadované grafiky do určité hloubky a následnému vylití barvou.
  • Další možností je gravírování diamantem. Metoda značení spočívá v povrchovém "škrábání" požadované grafiky.

Zaslat poptávku!

Potřebujete razítko? Klikněte zde, vyberte si druh, vytvořte si vlastní otisk a objednávku razítka máte hotovou do pár minut!

razítka

Výprodej
Přívěšek - srdce
Masivní kovový přívěšek na klíče ve tvaru srdce, na který si můžete nechat vygravírovat vlastní text, vhodný jako dárek k Valentýnu pro zamilované.
Psí známka - smalt
Smaltovaná psí známka, k vygravírování.
Visací zámek BW 771 F Red Heart
Bílý visací zámek s motivem srdce, vhodný ke gravírování na zadní stranu. Pevné hliníkové tělo, třmen z tvrzené oceli s dvojitou západkou, nerezavějící vnitřní mechanismus. Německá výroba.
Gravírovaná psí známka se jménem a telefonem - kostička
Psí známka "kostička" s gravírovaným jménem zvířátka a kontaktem na majitele - telefonním číslem, případně adresou. Eloxovaný hliník - materiál s dlouhou životností. Dostupná v různých barvách.
Gravírovaný přívěšek se jménem - velký ovál
Přívěšek na klíče s gravírovaným jménem - ideální pro označení Vašeho svazku klíčů nebo jako praktický dárek, který potěší Vaše blízké. Materiál odolný a lehký dural se zlatou nebo stříbrnou povrchovou úpravou.
Visací zámek BW 771 F Love s gravírováním pro zamilované
Červený visací zámek pro zamilované - s gravírovaným srdíčkem a iniciály. Kvalitní visací zámek německé výroby pro bezpečné uzamčení všeho, na čem Vám záleží - a nebo jen tak pro radost. Skvělý jako dárek pro zamilované.
Gravírovaná psí známka se jménem a telefonem - kolečko
Klasická kulatá kovová psí známka, díky které Váš čtyřnohý miláček najde vždy cestu zpět domů. Z přední strany je vygravírované jméno zvířátka, ze zadní strany telefon na majitele. Odolné kovové provedení, různé barvy dle Vašeho výběru.
Gravírovaný přívěšek se jménem - malý ovál
Kovový přívěšek se jménem. Praktický přívěšek na Vaše klíče, skvělý dárek pro Vaše blízké. Přívěšek z odolného duralu ve třech barevných provedeních - červené, modré a zelené. Nechte si vyrobit originální drobnost, která potěší.
Visací zámek BW 771 F Love
Kvalitní červený visací zámek vhodný ke gravírování. Pevné hliníkové tělo s červenou povrchovou úpravou, nerezavějící vnitřní mechanismus, třmen z tvrzené oceli s dvojitou západkou. Německá výroba.
Gravírovaný kovový přívěšek se jménem - srdce
Krásný designový kovový přívěšek na klíče ve tvaru srdíčka s gravírovaným jménem na zadní straně. Ideální jako dárek pro zamilované.
Gravírovaná psí známka se jménem a telefonem - srdíčko
Krásná identifikační známka ve tvaru srdce, se kterou se Váš zvířecí miláček nikdy neztratí. Materiál lehký a odolný eloxovaný hliník v zářivých barvách. Na přední stranu vygravírujeme jméno Vašeho psa, kočky nebo jiného zvířecího přítele, a na zadní stranu telefon na majitele.
Zobrazeno 1 až 11 z 11 Záznamů