Kategorie

Potřebujete nový štítek na dveře? Informační systém, piktogramy nebo visačky na klíče pro Váš podnik? Známku pro Vašeho čtyřnohého miláčka? Nebo vyrobit originální dárek pro Vaše blízké? Nabízíme služby v oblasti nejen reklamního gravírování, rytí, průmyslového značení, řezání, výroby razítek a mnoho jiného. Využijte možnost gravírování nebo řezání laserem či CNC strojem. Jedná se o velmi kvalitní, přesné a rychlé technologie značení dřeva, plastu, kovu, skla, kůže a dalších materiálů.

  • Gravírování laserem je moderní metoda použitelná na široké množství materiálů. Neexistují skoro žádná omezení v gravírované grafice. Výsledkem použití laserové technologie je přesný a trvalý popis, který lze odstranit pouze hrubou silou.
  • Rytí spočívá ve vyrytí požadované grafiky do určité hloubky a následnému vylití barvou.
  • Další možností je gravírování diamantem. Metoda značení spočívá v povrchovém "škrábání" požadované grafiky.

Zaslat poptávku!

Potřebujete razítko? Klikněte zde, vyberte si druh, vytvořte si vlastní otisk a objednávku razítka máte hotovou do pár minut!

razítka

Výprodej
Přívěšek - srdce
Masivní kovový přívěšek na klíče ve tvaru srdce, na který si můžete nechat vygravírovat vlastní text, vhodný jako dárek k Valentýnu pro zamilované.
Visací zámek BW 771 F Red Heart
Bílý visací zámek s motivem srdce, vhodný ke gravírování na zadní stranu. Pevné hliníkové tělo, třmen z tvrzené oceli s dvojitou západkou, nerezavějící vnitřní mechanismus. Německá výroba.
Psí známka - smalt
Smaltovaná psí známka, k vygravírování.
Visací zámek BW 771 F Love
Kvalitní červený visací zámek vhodný ke gravírování. Pevné hliníkové tělo s červenou povrchovou úpravou, nerezavějící vnitřní mechanismus, třmen z tvrzené oceli s dvojitou západkou. Německá výroba.
Zobrazeno 1 až 4 z 4 Záznamů