Kategorie

Mazadlo Antigrip
59.50
Suché grafitové mazadlo pro vložky a zámky.
Mazadlo STAR
99.17
Mazadlo na zámky a cylindrické vložky.
Mazadlo dormakaba
115.70
Mazadlo na vložky a zámky.
Mazadlo Super Lube
132.23
Univerzální víceúčelové mazadlo s částicemi teflonu. Na povrchu ošetřených komponent zanechává vrstvu, která snižuje tření, zabraňuje korozi, odpuzuje nečistoty a chrání před zamrzáním. Prodlužuje životnost zámků a zamykacích vložek, ale má i další využití v domácnosti, mezi kutily i v průmyslu. Nestéká, nevypařuje se, je odolné i vůči slané mořské vodě a zůstává tekuté i v mrazech. Je netoxické a vhodné i pro použití v potravinářském průmyslu.
Mazadlo Rivolta T.R.S.
Mazadlo na vložky s důlkovými klíči.
Silikonové mazadlo Super Lube O-Ring
Silikonové mazadlo vhodné pro většinu druhů plastů a gumy. Chrání před vlhkostí, nečistotami, snižuje tření a prodlužuje životnost. Ideální pro ošetřování těsnění. Netoxické a šetrné k životnímu prostředí.
Mazadlo Super Lube DRI FILM
Univerzální mazadlo s částicemi teflonu. Na povrchu ošetřených komponent nezanechává mastný film, ale zcela suchou vrstvu, která snižuje tření, zabraňuje korozi, odpuzuje nečistoty a chrání před zamrzáním. Prodlužuje životnost zámků a zamykacích vložek, ale má i široké další využití v domácnosti, mezi kutily i v průmyslu. Nestéká, nevypařuje se, je odolné vodě, olejům i rozpouštědlům a je vhodné pro použití v širokém rozsahu teplot. Je netoxické a vhodné i pro použití v potravinářském průmyslu.
Mazadlo Super Lube - tuk
Tuk SuperLube je univerzální vysoce odolné víceúčelové mazadlo s částicemi teflonu, které zajišťuje dlouhodobou ochranu proti tření, opotřebení a korozi. Je vhodné pro všechny typy mechanických zařízení a jejich komponent a použití při širokém rozsahu teplot. Je voděodolné, nevodivé, neteče, nekape a nevypařuje se. Je čisté, netoxické a šetrné k životnímu prostředí.
Mazadlo Super Lube pro ochranu kovů
Mazadlo SuperLube pro ochranu kovů je syntetický olej ve spreji, který poskytuje dlouhotrvající ochranu proti reznutí a korozi. Vytváří vlhkost odpuzující vrstvu, která chrání povrch oceli, hliníku a dalších kovů.
Zobrazeno 1 až 9 z 9 Záznamů