Rádi bychom poděkovali všem, kteří nás navštívili na Open Housu na naší centrále v Plzni, který proběhl v sobotu 2. června 2018. Těší nás, že se tolik z Vás rozhodlo přijet i přes krásné slunečné počasí, které lákalo spíše k výletu s rodinou nebo návštěvě koupaliště.

Pro návštěvníky bylo jako již tradičně připraveno několik stanovišť, na kterých jsme představili to nejzajímavější z našeho sortimentu.

Na parkovišti jste měli možnost podívat se na ukázky programování autoklíčů přímo v autě a dotazy ohledně všecho, co souvisí s oblastí automotive, zodpovídal náš technik Vojtěch Zíma. Nejdůležitějším bodem bylo představení novinky - dlouho očekávaného zařízení SMART Pro, u jehož prezentace nechyběl ani zástupce společnosti Silca Gianfranco Cisilino. Příjemným bonusem na tomto stanovišti byla možnost zazávodit si v autě v realistickém simulátoru.

autoklíče

autoklíče

autoklíče

autoklíče

autoklíče

autoklíče

Mnoho zákazníků využilo i možnost prohlídky skladu, kde pro ně byla připravena speciální prezentace produktů STAR, Silca a BURG-WÄCHTER, ale také výprodejová akce.

sklad

sklad

sklad

sklad

sklad

V dílně a prodejně rytectví pak kolegyně Lenka Andrejová zájemcům předváděla výrobu našeho skin balení produktů STAR a prezentovala možnosti našich ryteckých a gravírovacích strojů.

rytectví

rytectví

Největší prostor jsme vyhradili současnému celosvětovému trendu v našem oboru: elektronickému zabezpečení. Ve školící místnosti jste se mohli seznámit s produkty známých značek jako BURG-WÄCHTER (el. přístupové systémy, kamery, trezory), AMC (alarmy), CES (el. přístupové systémy), CISA (elektromotorické panikové kování), STAR, FUHR, Openers & Closers a dalšími. Spolu s naším specialistou na oblast elektra Luďkem Vrzákem Vaše dotazy zodpovídal také Franz-Wolfard Röttger z BURG-WÄCHTERU.

elektro

elektro

elektro

Asi největší zájem byl o prezentaci otevírací techniky, kde náš technik Pavel Děd předváděl například použití unikátního dekodéru elektronických trezorových zámků, ale i řadu dalších nástrojů pro zámečníky. Nechyběla ale také prezentace profesionálního stroje na výrobu klíčů, Futury Pro.

otevírací technika

otevírací technika

otevírací technika

otevírací technika

otevírací technika

V dílně SGHK jste pak měli možnost ptát se vedoucího oddělení SGHK Jaroslava Tichého na vše, co souvisí se systémy generálního klíče. Vidět bylo možno použití programu SuperLock, automatického stroje na výrobu klíčů Protech, skládání vložky 70S, barevná stavítka LAB a mnoho dalšího.

SGHK

SGHK

Na terase pak bylo připraveno po celý den chutné občerstvení včetně guláše na oběd a návštěvníci tu mohli relaxovat při kávě nebo dobře vychlazeném pivu.

občerstvení

občerstvení

Věříme, že se Vám akce líbila - budeme rádi, pokud nám sdělíte svůj názor nebo připomínky na marketing@hbgroup.cz nebo prostřednictvím svého obchodního zástupce.

Ještě jednou děkujeme návštěvníkům za hojnou účast! Poděkování patří samozřejmě i všem zaměstnancům, kteří se na přípravě a organizaci akce podíleli.