Kategorie

Vyberte si různých modelů klasických i moderních poštovních schránek: schránky na zeď, dveře nebo plot včetně schránek se zadním vhozem, panelákové schránky běžně používané v bytových domech. Nechybí běžné levné schránky ani vysoce kvalitní odolné schránky německé výroby, které bez problémů odolají poškození i vlivům počasí - výrobce na některé nabízí i doživotní záruku. U nás si vyberete, ať už hledáte malou nebo naopak velmi prostornou schránku, nebo třeba schránku s přihrádkou na noviny. Vyzkoušejte některý z nových designových modelů v moderních barvách.

Plastová jmenovka na schránku
Náhradní plastová jmenovka pro panelákové schránky a schránky RADIM.
Vhoz na dopisy
208.26
Vhoz na dopisy hrandatý nebo oblý. Na vchodové dveře, atypické skříňky na dopisy.
Paneláková schránka STAR
Cenově dostupná klasická schránka používaná nejen v panelových/bytových domech. V povrhu nerez nebo různých barvách laku.
Poštovní schránka Favor
Cenově dostupná kompaktní poštovní schránka vybavená zadním vhozem. Různé barvy.
Poštovní schránka News
Poštovní schránka na noviny vhodná pro kombinaci se schránkami Holiday, Letter a Daily. Vysoká kvalita a odolnost vůči vlivům počasí. Materiál: pozinkovaný ocelový plech, povrchová úprava: vypalovaný lak, barva stříbrná nebo bílá.
Poštovní schránka Radim M
Klasická poštovní schránka menšího rozměru za příznivou cenu. Dostupná v povrchu nerez nebo dvou barvách laku.
Poštovní schránka Capri
Moderní poštovní schránka s unikátním oblým designem a vysoce lesklým povrchem v antracitové barvě. Tělo schránky je vyrobeno z pozinkované oceli s kvalitní povrchovou úpravou pro vysokou odolnost vůči vlivům počasí a dlouhou životnost. Německá výroba.
Poštovní schránka Radim V
Klasická poštovní schránka většího rozměru za příznivou cenu. Dostupná v povrchu nerez nebo třech barvách laku.
Box na noviny
680.99
Stříbrný plastový box na noviny. Vhodný pro použití se schránkami Classico a Swing.
Stojan pro schránku U.S. Mailox
Stojan pro schránku U.S. Mailbox v černé barvě. K zabetonování, včetně upevňovacího materiálu.
Poštovní schránka Pocket
Kvalitní dopisní schránka vhodná pro venkovní použití. Materiál: pozinkovaný plech, povrchová úprava: vypalovaný lak. Různé barvy. Německá výroba.
Poštovní schránka Swing
Kompaktní plastová schránka v bílé nebo stříbrné barvě, s elegantním moderním designem. Německá výroba.
Poštovní schránka Daily
Kvalitní dopisní schránka vhodná pro venkovní použití. Materiál: pozinkovaný lakovaný ocelový plech, různé barvy. Německá výroba.
Poštovní schránka U.S. Mailbox
Klasická schránka amerického typu s červenou vlaječkou značící, že je ve schránce pošta. Různé barvy. Německá výroba.
Poštovní schránka Letter
Menší dopisní schránka z kvalitních materiálů zajišťujících odolnost proti povětrnostním vlivům - vhodná pro použití venku. Různé barvy. Německá výroba.
Poštovní schránka Mail
Kvalitní dopisní schránka vhodná pro venkovní použití za příznivou cenu. Materiál: pozinkovaný ocelový plech s vypalovaným lakem. Dostupná ve třech barvách. Německá výroba.
Poštovní schránka Journal
Dopisní schránka s klasickým jednoduchým vzhledem, vhodná pro venkovní použití. Pozinkovaná ocel s vypalovaným lakem, barva stříbrná, bílá a železo. Německá výroba.
Poštovní schránka Holiday
Venkovní dopisní schránka s "retro" designem. Kvalitní materiály zaručují vysokou odolnost a dlouhou životnost. Dostupná v různých barvách. Německá výroba.
Poštovní schránka Toscana
Moderní designová dopisní schránka vyrobená z oceli s ochranným lakem. Díky kvalitnímu provedení je vhodná i pro použití venku. Je vybavena zarážkou otevírání proti vysypání pošty při otevření schránky. Dostupná ve dvou provedeních. Německá výroba.
Poštovní schránka Leipzig
Prostorná dopisní schránka v úzkém provedení a se zadním vhozem, ideální pro umístění na plot. Vyrobena z galvanizované oceli - vysoce odolná proti vlivům počasí. Německá výroba.
Poštovní schránka Potsdam
Prostorná dopisní schránka na plot, se zadním vhozem. Odolná proti vlivům počasí - ideální pro venkovní použití. Galvanizovaná ocel, povrchová úprava bílá nebo hnědá. Německá výroba.
Poštovní schránka Olymp
Velmi prostorná schránka ideální do venkovního prostředí - s voděodolným kovovým tělem a kvalitním výklopným plastovým víkem. Vnitřní osvětlení zajišťuje pohodlné vybírání pošty i za tmy. Bílá nebo stříbrná. Německá výroba.
Poštovní schránka Oxford
Kvalitní ocelová dopisní schránka s elegantním matným povrchem a nerezovými dveřmi. Vhodná pro venkovní použití. Německá výroba.
Poštovní schránka London
Vysoce kvalitní ocelová poštovní schránka s unikátním designem - tělo s matným černým povrchem a nerezové dveře. Německá výroba.
Poštovní schránka Malaga s osvětleným číslem
Kvalitní poštovní schránka s přihrádkou pro noviny s osvětleným domovním číslem. Schránka je vybavena solárním LED panelem, který slouží jako samostatný zdroj energie, a senzorem stmívání, který večer automaticky rozsvěcí domovní číslo. Prvotřídní materiály a precizní německá výroba zaručují vysokou odolnost vůči vlivům počasí a dlouhou živostnost - na schránku se vztahuje doživotní záruka!
Zobrazeno 1 až 25 z 33 Záznamů