Kategorie

Vyberte si různých modelů klasických i moderních poštovních schránek: schránky na zeď, dveře nebo plot včetně schránek se zadním vhozem, panelákové schránky běžně používané v bytových domech. Nechybí běžné levné schránky ani vysoce kvalitní odolné schránky německé výroby, které bez problémů odolají poškození i vlivům počasí - výrobce na některé nabízí i doživotní záruku. U nás si vyberete, ať už hledáte malou nebo naopak velmi prostornou schránku, nebo třeba schránku s přihrádkou na noviny. Vyzkoušejte některý z nových designových modelů v moderních barvách.

Plastová jmenovka pro schránky STAR
Náhradní plastová jmenovka pro panelákové schránky, plastové schránky a schránky Radim M a V.
Jmenovka na schránky DOLS
Plastová jmenovka na schránky DOLS. Dvě velikosti - pro typy A, B, C, D, E, G.
Vhoz na dopisy
208.26
Vhoz na dopisy hrandatý nebo oblý. Na vchodové dveře, atypické skříňky na dopisy.
Plastová poštovní schránka
Poštovní schránka s jednoduchým designem a v plastovém provedení ideální pro venkovní použití.
Poštovní schránka E-01 Basic
Paneláková poštovní schránka Basic, určená do interiéru, klasický rozměr. Barva hnědá nebo bílá.
Paneláková schránka STAR
Cenově dostupná klasická schránka používaná nejen v panelových/bytových domech. V povrhu nerez nebo různých barvách laku.
Poštovní schránka Favor
Cenově dostupná kompaktní poštovní schránka vybavená zadním vhozem. Různé barvy.
Poštovní schránka E-01
Paneláková poštovní schránka do interiéru, klasický rozměr. Barva hnědá, šedá a bílá.
Poštovní schránka Radim M
Klasická poštovní schránka menšího rozměru za příznivou cenu. Dostupná v povrchu nerez nebo dvou barvách laku.
Poštovní schránka Radim V
Klasická poštovní schránka většího rozměru za příznivou cenu. Dostupná v povrchu nerez nebo třech barvách laku.
Poštovní schránka News
Poštovní schránka na noviny vhodná pro kombinaci se schránkami Holiday, Letter a Daily. Vysoká kvalita a odolnost vůči vlivům počasí. Materiál: pozinkovaný ocelový plech, povrchová úprava: vypalovaný lak, barva stříbrná nebo bílá.
Poštovní schránka Capri
Moderní poštovní schránka s unikátním oblým designem a vysoce lesklým povrchem v antracitové barvě. Tělo schránky je vyrobeno z pozinkované oceli s kvalitní povrchovou úpravou pro vysokou odolnost vůči vlivům počasí a dlouhou životnost. Německá výroba.
Box na noviny
700.00
Stříbrný plastový box na noviny. Vhodný pro použití se schránkami Classico a Swing.
Stojan pro schránku U.S. Mailbox
Stojan pro schránku U.S. Mailbox v černé barvě. K zabetonování, včetně upevňovacího materiálu.
Poštovní schránka Pocket
Kvalitní dopisní schránka vhodná pro venkovní použití. Materiál: pozinkovaný plech, povrchová úprava: vypalovaný lak. Různé barvy. Německá výroba.
Poštovní schránka Swing
Kompaktní plastová schránka v bílé nebo stříbrné barvě, s elegantním moderním designem. Německá výroba.
Poštovní schránka Daily
Kvalitní dopisní schránka vhodná pro venkovní použití. Materiál: pozinkovaný lakovaný ocelový plech, různé barvy. Německá výroba.
Poštovní schránka Riviera
Vysoce kvalitní designová poštovní schránka německé výroby, ocelové tělo s odolnou povrchovou úpravou v barvě antracit nebo bílá. Včetně praktické zarážky otevírání zabraňující vypadnutí pošty na zem při vybírání schránky.
Americká poštovní schránka U.S. Mailbox
Klasická americká poštovní schránka s červenou vlaječkou značící, že je ve schránce doručena pošta. Různé barvy schránek v nabídce. Kvalitní Německá výroba.
Poštovní schránka Letter
Menší dopisní schránka z kvalitních materiálů zajišťujících odolnost proti povětrnostním vlivům - vhodná pro použití venku. Různé barvy. Německá výroba.
Poštovní schránka Mail
Kvalitní dopisní schránka vhodná pro venkovní použití za příznivou cenu. Materiál: pozinkovaný ocelový plech s vypalovaným lakem. Dostupná ve třech barvách. Německá výroba.
Poštovní schránka Oxford
Kvalitní ocelová dopisní schránka s elegantním matným povrchem a nerezovými dveřmi. Vhodná pro venkovní použití. Německá výroba.
Poštovní schránka Malaga s osvětleným číslem
Kvalitní poštovní schránka s přihrádkou pro noviny s osvětleným domovním číslem. Schránka je vybavena solárním LED panelem, který slouží jako samostatný zdroj energie, a senzorem stmívání, který večer automaticky rozsvěcí domovní číslo. Prvotřídní materiály a precizní německá výroba zaručují vysokou odolnost vůči vlivům počasí a dlouhou živostnost - na schránku se vztahuje záruka 5 let!
Poštovní schránka Journal
Dopisní schránka s klasickým jednoduchým vzhledem, vhodná pro venkovní použití. Pozinkovaná ocel s vypalovaným lakem, barva stříbrná, bílá a železo. Německá výroba.
Poštovní schránka Holiday
Venkovní dopisní schránka s "retro" designem. Kvalitní materiály zaručují vysokou odolnost a dlouhou životnost. Dostupná v různých barvách. Německá výroba.
Zobrazeno 1 až 25 z 39 Záznamů