Kategorie

Vyberte si různých modelů klasických i moderních poštovních schránek: schránky na zeď, dveře nebo plot včetně schránek se zadním vhozem, panelákové schránky běžně používané v bytových domech. Nechybí běžné levné schránky ani vysoce kvalitní odolné schránky německé výroby, které bez problémů odolají poškození i vlivům počasí - výrobce na některé nabízí i doživotní záruku. U nás si vyberete, ať už hledáte malou nebo naopak velmi prostornou schránku, nebo třeba schránku s přihrádkou na noviny. Vyzkoušejte některý z nových designových modelů v moderních barvách.

Jmenovka na schránky DOLS
Plastová jmenovka na schránky DOLS. Dvě velikosti - pro typy A, B, C, D, E, G.
Plastová jmenovka pro schránky STAR
Náhradní plastová jmenovka pro panelákové schránky, plastové schránky a schránky Radim M a V.
Poštovní schránka E-01 Basic
Paneláková poštovní schránka Basic, určená do interiéru, klasický rozměr. Barva hnědá nebo bílá.
Poštovní schránka Radim V
Klasická poštovní schránka většího rozměru za příznivou cenu. Dostupná v povrchu nerez nebo třech barvách laku.
Paneláková schránka STAR
Cenově dostupná klasická schránka používaná nejen v panelových/bytových domech. V povrhu nerez nebo různých barvách laku.
Poštovní schránka E-01
Paneláková poštovní schránka do interiéru, klasický rozměr. Barva hnědá, šedá a bílá.
Poštovní schránka Malaga
Kvalitní poštovní schránka s přihrádkou pro noviny s osvětleným domovním číslem. Schránka je vybavena solárním LED panelem, který slouží jako samostatný zdroj energie, a senzorem stmívání, který večer automaticky rozsvěcí domovní číslo. Prvotřídní materiály a precizní německá výroba zaručují vysokou odolnost vůči vlivům počasí a dlouhou živostnost - na schránku se vztahuje záruka 5 let!
Americká poštovní schránka U.S. Mailbox
Klasická americká poštovní schránka s červenou vlaječkou značící, že je ve schránce doručena pošta. Různé barvy schránek v nabídce. Kvalitní Německá výroba.
Poštovní schránka Capri
Moderní poštovní schránka s unikátním oblým designem a vysoce lesklým povrchem v antracitové barvě. Tělo schránky je vyrobeno z pozinkované oceli s kvalitní povrchovou úpravou pro vysokou odolnost vůči vlivům počasí a dlouhou životnost. Německá výroba.
Stojan pro schránku U.S. Mailbox
Stojan pro schránku U.S. Mailbox v černé barvě. K zabetonování, včetně upevňovacího materiálu.
Plastová poštovní schránka
Poštovní schránka s jednoduchým designem a v plastovém provedení ideální pro venkovní použití.
Vhoz na dopisy
256.20
Vhoz na dopisy hrandatý nebo oblý. Na vchodové dveře, atypické skříňky na dopisy.
Poštovní schránka News
Poštovní schránka na noviny vhodná pro kombinaci se schránkami Holiday, Letter a Daily. Vysoká kvalita a odolnost vůči vlivům počasí. Materiál: pozinkovaný ocelový plech, povrchová úprava: vypalovaný lak, barva stříbrná nebo bílá.
Poštovní schránka Favor
Cenově dostupná kompaktní poštovní schránka vybavená zadním vhozem. Různé barvy.
Poštovní schránka Radim M
Klasická poštovní schránka menšího rozměru za příznivou cenu. Dostupná v povrchu nerez nebo třech barvách laku.
Box na balíky eBoxx EASY+
Box na balíky eBoxx EASY+ pro bezproblémové doručení všech zásilek. Ideální pro kurýry všech doručovacích služeb - velmi jednoduché uložení zásilky bez čekání a snadné vyzvednutí pomocí kódu. Možnost kombinace boxu na balíky s poštovní schránkou do jednoho setu. Unikátní, moderní a pohodlné řešení pro všechny, kteří často objednávají v e-shopech.
Poštovní schránka Pocket
Kvalitní dopisní schránka vhodná pro venkovní použití. Materiál: pozinkovaný plech, povrchová úprava: vypalovaný lak. Různé barvy. Německá výroba.
Poštovní schránka Toscana
Moderní designová dopisní schránka vyrobená z oceli s ochranným lakem. Díky kvalitnímu provedení je vhodná i pro použití venku. Je vybavena zarážkou otevírání proti vysypání pošty při otevření schránky. Dostupná ve dvou provedeních. Německá výroba.
Poštovní schránka Mail
Kvalitní dopisní schránka vhodná pro venkovní použití za příznivou cenu. Materiál: pozinkovaný ocelový plech s vypalovaným lakem. Dostupná ve třech barvách. Německá výroba.
Poštovní schránka Holiday
Venkovní dopisní schránka s "retro" designem. Kvalitní materiály zaručují vysokou odolnost a dlouhou životnost. Dostupná v různých barvách. Německá výroba.
Poštovní schránka Piano
Luxusní designová poštovní schránka s povrchovou úpravou "piano lak" s vysokým leskem. Vyrobena z vysoce kvalitního plastu odolného proti opotřebení, oděru i vlivům počasí. Výrobce na schránku poskytuje záruku 5 let. Schránka je velmi prostorná a v zadní části se navíc nachází prostor pro noviny. Skladem černá a červená, na objednávku v dalších barvách. Vyrobeno v Německu.
Poštovní schránka London
Vysoce kvalitní ocelová poštovní schránka s unikátním designem - tělo s matným černým povrchem a nerezové dveře. Německá výroba.
Poštovní schránka Journal
Dopisní schránka s klasickým jednoduchým vzhledem, vhodná pro venkovní použití. Pozinkovaná ocel s vypalovaným lakem, barva stříbrná, bílá a železo. Německá výroba.
Poštovní schránka Milano
Velmi prostorná poštovní schránka s přihrádkou na noviny, vhodná pro venkovní použití. Schránka má moderní vzhled a je vyrobena z ručně leštěné nerezové oceli. Je vybavena zarážkou otvírání, takže se při otevření obsah nevysype na zem. Německá výroba.
Poštovní schránka Kiel
Venkovní poštovní schránka v černé barvě, s moderním oblým designem, z vysoce odolného plastu s dlouhou životností. Zarážka otevírání zabraňuje vysypání obsahu na zem při otevření schránky. Německá výroba.
Poštovní schránka Swing
Kompaktní plastová schránka v bílé nebo stříbrné barvě, s elegantním moderním designem. Německá výroba.
Poštovní schránka Riviera
Vysoce kvalitní designová poštovní schránka německé výroby, ocelové tělo s odolnou povrchovou úpravou v barvě antracit nebo bílá. Včetně praktické zarážky otevírání zabraňující vypadnutí pošty na zem při vybírání schránky.
Poštovní schránka Berlin
Vysoce kvalitní nerezová poštovní schránka s praktickým boxem na noviny. Vyrobená v Německu z prvotřídních materiálů zaručujících maximální odolnost proti vlivům počasí a dlouhou životnost. Výrobce navíc na schránku poskytuje záruku 5 let.
Zobrazeno 1 až 28 z 44 Záznamů