Kategorie

Designová i klasická rozetová kování, která budou ladit s Vaším interiérem

Rozetová interiérová kování jsou moderní a velmi oblíbenou variantou kování pro interiérové dveře. Rozetové kování je charakteristické tím, že se skládá ze dvou samostatných štítků. V horním štítku je umístěna klika a ve spodním štítku – rozetě – je otvor pro klasický interiérový klíč (typ BB), zámkovou cylindrickou vložku (lidově „fabku“, typ PZ) nebo s mechanismem pro uzamykání typu WC.

Vybírat můžete z rozetových kování s kulatými, oválnými nebo čtvercovými štítky. Při pořizování rozetového kování je nutné vzít v úvahu styl, design a celkové řešení místnosti, na jejíž dveře se kování bude instalovat. Široký výběr materiálů, povrchových úprav a designových provedení nabízí nepřeberné množství využití. Při správném výběru bude rozetové kování dokonale ladit s moderním, klasickým či retro interiérem. U rozetového kování není nutné znát rozteč a jednotlivé díly můžete umístit od sebe tak daleko, jak potřebujete (záleží pouze na rozteči nainstalovaného zadlabacího zámku), a zároveň díky montáži došroubováním rozetové kování neničí dveře. Rozetové kování je moderní řešení pro váš interiér a pro vaše dveře.

Výprodej
Interiérové kování Wing-R
Rozetové kování pro interiérové dveře, v povrchu patinovaná mosaz. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC.
Výprodej
Interiérové kování Klasik-R
Rozetové kování pro interiérové dveře. Elegantní klasický styl. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC. Povrch stříbrný nebo bronzový eloxovaný hliník.
Interiérové kování Austin-R
Moderní designové rozetové kování na interiérové dveře. Jednoduché hranaté tvary a matně černý povrch - ideální pro moderní interiéry. Provedení na klíč, zamykací vložku nebo WC. Německá výroba.
Interiérové kování Utrecht-R
Rozetové kování pro interiérové dveře. Moderní design s rovnou klikou, odolný povrch nerez. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC.
Výprodej
Interiérové kování Monica-R - rovné
Moderní rozetové kování s rovnou klikou pro interiérové dveře. Provedení klika - klika na cylindrickou vložku nebo WC. Povrch chrom - perla.
Výprodej
Interiérové kování Raffaella-R
Moderní rozetové kování pro interiérové dveře v povrchu chrom - perla. Provedení klika - klika, na cylindrickou vložku nebo WC.
Výprodej
Interiérové kování Carla Square-R
Rozetové kování s moderním hranatým designem, pro interiérové dveře. Odolný povrch nerez. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC a nebo klika - koule na cylindrickou vložku.
Výprodej
Interiérové kování Aghata-R
Rozetové interiérové kování na vložku nebo na klíč, povrch matný nikl.
Výprodej
Interiérové kování Monica-R
Rozetové kování s moderním oblým designem pro interiérové dveře. Povrch matný nikl. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC.
Výprodej
Interiérové kování Monet-R
Rozetové kování pro interiérové dveře. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC. Povrch stříbrný nebo bronzový eloxovaný hliník.
Interiérové kování Vienetta-R
Elegantní rozetové kování pro interiérové dveře. Povrch patinovaná mosaz nebo matný nikl. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC a nebo klika - koule na cylindrickou vložku.
Výprodej
Interiérové kování Viola-R
Rozetové kování pro interiérové dveře, s oblou klikou. Povrch chrom - perla. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC.
Výprodej
Interiérové kování Linus-R
Rozetové kování na interiérové dveře s moderním designem v odolném povrchu nerez. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC.
Interiérové kování Ibiza-R
Moderní rozetové kování s jednoduchým designem pro interiérové dveře. Povrch stříbrný nebo bronzový eloxovaný hliník. Provedení klika - klika na klíč, na cylindrickou vložku nebo na WC.
Výprodej
Interiérové kování Golf
Moderní rozetové kování pro interiérové dveře. Odolný povrch nerez, provedení klika - klika na klíč nebo WC.
Interiérové kování Stockholm-R
Moderní rozetové kování s rovnou klikou pro interiérové dveře. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC. Povrch stříbrný eloxovaný hliník.
Interiérové kování Metro-R
Rozetové kování pro interiérové dveře. Jednoduchý moderní design a odolný povrch nerez nebo černý lak. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC nebo klika - koule na cylindrickou vložku.
Výprodej
Interiérové kování Gabri-S
Interiérové rozetové kování, na vložku nebo na klíč, povrch lesklý chrom a matný nikl.
Interiérové kování Luxembourg-R
Moderní rozetové kování pro interiérové dveře. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC. Povrch nerezový eloxovaný hliník.
Interiérové kování Dublin-HR
Rozetové kování pro interiérové dveře. Moderní hranatý design s odolným povrchem nerezový eloxovaný hliník. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC.
Výprodej
Interiérové kování Paola-R
Rozetové interiérové kování na klíč, povrch nerez.
Výprodej
Interiérové kování Slza-R
Moderní rozetové kování pro interiérové dveře.
Interiérové kování Metro-U
Moderní rozetové kování pro interiérové dveře v odolném povrchu nerez. Provedení na klíč, cylindrickou vložku (klika - klika nebo klika - madlo) nebo WC.
Výprodej
Interiérové kování Kristina-R
Interiérové rozetové kování na klíč nebo WC, povrch česaný bronz.
Výprodej
Interiérové kování Laura-R
Interiérové rozetové kování, povrch leštěná mosaz. Provedení na vložku nebo na klíč.
Výprodej
Interiérové kování Sabrina-R
Moderní rozetové kování pro interiérové dveře. Provedení klika - klika na klíč nebo WC. Povrch matný nikl.
Výprodej
Interiérové kování Lucia Professional-R
Moderní rozetové kování pro interiérové dveře. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC a nebo klika - koule na cylindrickou vložku. Odolný povrch nerez.
Interiérové kování Trondheim-R
Moderní rozetové kování s jednoduchým designem pro interiérové dveře. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC, nebo klika - koule na cylindrickou vložku. Odolný povrch nerez.
Zobrazeno 1 až 28 z 43 Záznamů