Kategorie

T80+

Revoluční technologie pro klonování 80bitových čipů

Silca představuje novou a zcela unikátní technologii pro klonování čipů 80 bit. Díky novým čipům T80+ je tak možné v rámci jednoduché procedury klonovat čipy pro různé modely automobilů značek Ford, Toyota, Hyundai a Kia. Podporována jsou téměř všechna vozidla používající 80bitové čipy.

Přehled použití čipů T80+ najdete zde.

Čipy T80+ jsou přitom kompatibilní s veškerými autoklíči Silca (s originálními ovladači i klíči MH i Smart Remote Car Key).

Co potřebujete, pokud chcete technologii T80+ využít?

Klonování se provádí na zařízení RW4 Plus a Fast Copy Plus. Software je dostupný zdarma, ke zpřístupnění technologie stačí zařízení pouze aktualizovat na verzi 04.06.091. S výjimkou čipů pro vozy Toyota je vyžadován také M-Box (P-Box technologii nepodporuje). Dále už potřebujete pouze samotný čip T80+. Počítač není potřeba, pouze je nutné zajistit připojení k internetu.

Jak klonování probíhá?

Protože není potřeba pomocí Snoopu stahovat data ve vozidle, je celý proces klonování velmi jednoduchý: po připojení M-Boxu jsou načtena data z originálního klíče a následně jsou zapsána na nový čip. Následně stačí už jen vyřezat novou planžetu. Nový autoklíč tak vyrobíte do pěti minut.

Podrobnější informace najdete v prezentaci.

Můžete si také stáhnout brožuru (v angličtině).

T80+

T80

T80+