Kategorie

Úzká kování pro profilové dveře a branky

V této kategorii najdete jak kompletní sety kování, tak samostatné rozety pro vchodové a ostatní dveře s úzkým rámem - profilem (typicky např. plastové a kovové vchodové dveře se skleněnou výplní, brány a branky).

Spodní rozety slouží k použití s cylindrickou vložkou a lze je instalovat samostatně a nebo v kombinaci s klikou nebo pevným či otočným madlem.

Bezpečnostní úzká rozeta k použití s cylindrickou vložkou je vhodná k montáží například na branky či garážová vrata. Vybírat lze z provedení klika-koule nebo klika-klika. Úzké rozety jsou vyráběny v mnoha provedeních, barvách i tvarech, a tak je zajisté z čeho vybírat. Nejvíce prodávané úzké rozety jsou oválného tvaru a mohou být použity také v interiéru. Úzké štítové kování se prodává s překrytem nebo bez překrytu cylindrické vložky. Díky své mechanické pevnosti a odolnosti vůči nepříznivému počasí se úzké štíty či rozety využívají pro montáž na kovových konstrukcích včetně plotových branek do domů.

Úzká bezpečnostní rozeta STAR
Úzká bezpečnostní rozeta pro cylindrickou vložku, vhodná na branky.
Oválná bezpečnostní rozeta s překrytem
Bezpečnostní rozeta.
Profilové nerezové kování Metro-R
Kování s úzkými rozetami pro cylindrickou vložku, vhodné na branky.
Profilová spodní rozeta
Pár úzkých oválných rozet pro cylindrickou vložku.
Kování Liége pro profilové dveře
Úzké štítové kování vhodné pro profilové dveře, bez překrytu vložky. Provedení klika - koule nebo klika - klika. Rozteč 90 nebo 92 mm. Povrch stříbrný nebo bronzový eloxovaný hliník nebo bílá.
Profilové kování s kulatým madlem
Úzká rozeta s pevným nebo otočným kulatým madlem.
Kování Tokyo pro profilové dveře
Úzké štítové kování vhodné pro profilové dveře, bez překrytu vložky. Provedení na cylindrickou vložku, klika - koule nebo klika - klika. Rozteč 72, 85, 90 nebo 92 mm. Povrch stříbrný nebo bronzový eloxovaný hliník nebo bílá.
Kování Austin pro profilové dveře
Úzké štítové kování vhodné pro profilové dveře. Provedení na vložku, klika - klika. Rozteč 92 mm. Hliníkové kování s povrchovou úpravou v matně černé.
Zobrazeno 1 až 8 z 8 Záznamů