SMART Pro: nová generace zařízení pro programování autoklíčů

SMART Pro představuje novou generaci zařízení pro programování autoklíčů. Má zcela univerzální použití – je vhodné pro většinu značek a modelů automobilů z ČR i z celého světa.

Oproti předchozím zařízením přináší rychlejší programovací procedury, zjednodušené operace i širokou nabídku různých funkcí. Jednoduché a velmi intuitivní uživatelské prostředí ocení nejen začátečníci, ale i pokročilí výrobci autoklíčů.

Pro zákazníky, kteří v minulosti zakoupili MVP nebo AD100, nabízíme velmi výhodné podmínky „šrotovného“. Při vrácení MVP/AD100 máte možnost získat aktivační balíček pro SMART Pro za sníženou cenu nebo i za pouhou 1 Kč. Zároveň Vám při vrácení MVP budou do nového SMART Pro převedeny všechny tokeny (T i UTP), v případě vracení AD100 se do SMART Pro převede veškerý software.

SMART Pro

SMART Pro - sada

Jaké výhody SMART Pro přináší?

  1. Přihlášení klíče během pár sekund. SMART Pro zaručuje velmi rychlé operace přihlašování klíčů a dálkových ovladačů. Samotné přihlášení klíče proběhne do pár sekund.
  2. Předkódování čipů přímo ve voze. Zařízení je možno připojit k RW4, RW4 Plus, Fast Copy a Smart Aerial a umožňuje tak předběžnou kodifikaci čipů a předkódování čipů v autě. Zařízení pracuje zcela bez donglů.
  3. Blesková odezva. SMART Pro nabízí výkonný procesor a dostatek operační paměti, což zajišťuje okamžitou odezvu a zvyšuje celkovou rychlost zařízení.
  4. Jednoduché a přehledné. Velkou výhodou SMART Pro je uživatelsky přívětivý software, který je kompletně v češtině. Používání usnadňuje přehledné a velmi dobře graficky zpracované uživatelské rozhraní. Navíc je zařízení vybaveno 10,1“ barevným dotykovým displejem s vysokým rozlišením.
  5. Nezávislé napájení. Vlastní baterie umožňuje až dvouhodinový provoz bez nutnosti nabíjení. Protože není zapotřebí napájení z vozidla, nezatěžuje SMART Pro baterii auta.
  6. Nevyžaduje připojení k PC. Díky integrované Wi-Fi není potřeba SMART Pro kvůli aktualizaci připojovat k počítači.
  7. Užitečné informace vždy po ruce. Pro většinu vozů jsou dostupné kompletní informace jako v InfoQuestu – informace o klíči, transpondéru, foto zásuvky OBD, manuální procedura, atd.
  8. Funkce, které Vám usnadní práci. Zařízení umožňuje přidávat nejčastěji používaná vozidla nebo zobrazit historii posledních 20 vozidel.
  9. 10x software zdarma. Po zakoupení máte automaticky zdarma software ADS100, 102, 105, 110, 112, 115, 125, 109, 117 a 118 pro neomezené používání. Prohlédněte si přehled použití uvedeného softwaru. Další software je možno zakoupit přímo v zařízení.
  10. Flexibilní možnosti placení a tři měsíce zdarma. Na první tři měsíce od zakoupení získáte jako bonus tříměsíční předplatné (UTP), kdy můžete programovat neomezený počet klíčů. Dále můžete využívat klasické tokenové balíčky (T) a nově také 24hodinové neomezené předplatné (UTP). Díky funkci „Moje SMART Pro“ budete mít vždy kompletní přehled o tokench, UTP i softwaru zakoupeném přímo v zařízení.

Naši technici se zúčastnili školení přímo v Silce a jsou připraveni zodpovědět všechny Vaše dotazy ke SMART Pro!

SMART Pro

SMART Pro

SMART Pro