Kvalitní a bezpečné visací zámky

Visací zámky jsou snad nejvíce univerzálním typem zámků. Používají se na dveře, branky, ploty, kůlny, skříňky, zavazadla, v kombinaci s petlicemi i s bezpečnostními řetězy na motorky. Nabízíme kvalitní visací zámky na klíč nebo na číselný kód. Dále nabízíme také ocelové visací zámky na skříňky, vysoce odolné nerezavějící venkovní zámky, zámky na cestovní zavazadla, barevné visací zámky pro děti i zamilované (Love lock).

Více o typech zámků v naší nabídce...

Visací zámky do každého počasí

Na visací zámky, které se používají venku, bývají kladeny zvláště náročné požadavky. Musejí odolat nejen zlodějům, ale i nepříznivému počasí. U obyčejných zámků bývá nejčastějším problémem vlhký vzduch a déšť, které brzy způsobují korozi. Zrezlé komponenty vedou k zasekávání a časem někdy až k úplné nefunkčnosti zámku.

Pro tyto účely proto vždy doporučujeme vybrat si zámky určené pro venkovní použití. Ty totiž mívají speciální antikorozní úpravu vnějšího povrchu i vnitřních komponent a díky tomu jsou odolné proti nepříznivým povětrnostním vlivům a některým nevadí dokonce ani slaná mořská voda.

Obvykle se jedná o velmi kvalitní zámky s precizním zpracováním, které odolají i zlodějům. Například třmen z tvrzené oceli a moderní zamykací mechanismus zajišťují ochranu proti přeříznutí, přestřižení nebo vytržení třmenu, což jsou nejčastější techniky zlodějů.

Cestovní visací zámky TSA ideální do letadla

V naší nabídce najdete také cestovní zámky TSA pro snadné a bezproblémové cestování letadlem. TSA zámky slouží k snadnému otevření odbaveného zavazadla při bezpečnostních kontrolách na letišti bezpečnostní službou TSA (Transportation Security Administration), která probíhá bez přítomnosti majitele zavazadla na letišti.

Visací zámky s vlastním nápisem i bezpečnostní visací zámky

Nabízíme navíc také zámky pro popsání nebo gravírování, vhodné i jako originální dárek pro Vaše blízké. V naší nabídce najdete také masivní bezpečnostní visací zámky s odolností proti přeříznutí nebo vytržení třmenu. Nezapomínáme také na visací zámky pro kombinaci s řetězy nebo petlicemi, zámky na jeden klíč, zámky na půlvložku vhodné pro systémy generálního klíče.