Kategorie

Bezpečnostní vložky s výrobou klíčů bez karty

Nabízíme kvalitní zamykací vložky ve 3. bezpečnostní třídě bez bezpečnostní karty. Klíče k vložkám bez bezpečnostní karty lze tedy volně kopírovat. Můžete si tedy snadno přidělat další potřebné klíče. Vložky ve 3. bezpečnostní třídě Vás ochrání před běžnými zloději a snadno odolají běžným pokusům o vloupání, napadení a překonání vstupních dveří do domu či bytu standardně dostupnými nástroji.

Jak vybrat cylindrickou vložku?

Bezpečnostní vložka STAR 70S
Kvalitní a cenově dostupná vložka ve 3. bezpečnostní třídě, ideální pro sjednocení na společný klíč nebo systémy generálního klíče. S volně kopírovatelnými klíči. | Nezapomeňte v poli VARIANTA vybrat správnou délku vložky! Návod na změření vložky najdete níže.
Cylindrická vložka STAR 60S
Mosazná cylindrická vložka ve 3. bezpečnostní třídě, s volně kopírovatelnými klíči. | Nezapomeňte v poli VARIANTA vybrat správnou délku vložky! Návod na změření vložky najdete níže.
Bezpečnostní vložka CISA C2000
Cenově dostupná bezpečnostní vložka ve 3. bezpečnostní třídě, s ochranou proti vyhmatání a odvrtání. Klíče lze volně kopírovat. | Nezapomeňte v poli VARIANTA vybrat správnou délku vložky! Návod na změření vložky najdete níže.
Bezpečnostní vložka CES NP
Vložka s certifikací pro 3. bezpečnostní třídu, s volně kopírovatelnými klíči. | Nezapomeňte v poli VARIANTA vybrat správnou délku vložky! Návod na změření vložky najdete níže.
Bezpečnostní vložka FAB 200RSG
Cylindrická vložka ve 3. bezpečnostní třídě. Povrchová úprava mosaz nebo matný nikl. Různé rozměry. | Nezapomeňte v poli VARIANTA vybrat správnou délku vložky! Návod na změření vložky najdete níže.
Bezpečnostní vložka FAB 200D
Cylindrická vložka ve 3. bezpečnostní třídě, pouze v rozměru 29/35 mm. Povrchová úprava mosaz. Různé profily.
Bezpečnostní vložka CISA C2000 - profil R027
Cenově dostupná bezpečnostní vložka ve 3. bezpečnostní třídě, s ochranou proti odvrtání. | Nezapomeňte v poli VARIANTA vybrat správnou délku vložky! Návod na změření vložky najdete níže.
Bezpečnostní vložka FAB 3***
Cylindrická vložka v 3. bezpečnostní třídě - trvale vysoké zabezpečení dveří, vhodné pro: dveře do bytového domu, vstupní dveře do bytu či domu. Vložka, půlvložka nebo vložka s knoflíkem. Povrchová úprava nikl, v základním rozměru také mosaz.
Zobrazeno 1 až 8 z 8 Záznamů