Kategorie

Musíte používat více dálkových ovladačů (např. pro bránu a pro garážová vrata)? Nebo jen potřebujete vyrobit kopii svého dálkového ovladače? Vyměnit starý ovladač za nový? Optimálním řešením pro Vás jsou dálkové ovladače Air4. Určeny jsou pro brány a vrata a jejich výhodou je univerzální použití (lze je použít pro většinu bran a vrat na dálkové ovládání na našem trhu, např. i pro brány Hörmann, které jsou u nás velmi časté) a pohodlí pro uživatele. Na jeden ovladač lze totiž velmi rychlým a jednoduchým postupem naprogramovat až čtyři různé originální ovladače. Zastavte se na kterékoliv naší prodejně se svým dálkovým ovladačem. Kopii v podobě Air4 Vám vyrobíme na počkání.

Air4 Home
2 990.00
Univerzální řešení pro dálkové ovládání bran, garážových vrat a závor pomocí aplikace ve vašem smartphonu, bez ovladačů.
Výprodej
Dálkový ovladač Jane V
Vícefrekvenční univerzální dálkový ovladač pro zkopírování až 4 originálních dálkových ovladačů k vratům, branám, garážovým vratům a dalším automatizacím.
Ovladač Silca Air4 V PLUS
Ovladač Air4 V je ideální pro kopírování rezidenční dálkových ovladačů pro brány a garážová vrata.
Ovladač Silca Air4 Q
Ovladač Air4 Q je ideální pro kopírování rezidenční dálkových ovladačů pro brány a garážová vrata.
Ovladač Silca Air4 F
Ovladač Air4 F je ideální pro kopírování rezidenční dálkových ovladačů pro brány a garážová vrata.
Ovladač Silca Air4 V PLUS 128
Univerzální rezidenční dálkový ovladač se čtyřmi tlačítky - dálkový ovladač, na který můžete zkopírovat funkce až čtyř originálních dálkových ovladačů bran, garážových vrat, závor. Univerzální použití pro mnoho různých typů dálkových ovladačů, rychlé a snadné kopírování, spolehlivá funkce, kvalitní provedení, moderní design a výběr z pěti barev.
Easy Scan Plus
14 500.00
Easy Scan Plus je zařízení pro snadné kopírování originálních dálkových ovladačů garážových vrat a bran na univerzální rezidenční dálkové ovladače Air4. Identifikuje originální ovladač, doporučí, který ovladač Silca použít a vytvoří duplikát ovladače.
Univerzální přijímač Air4
Univerzální přijímač Air4 představuje optimální řešení pro dálkové ovládání závor, bran či garážových vrat v případě, že je původní řídící jednotka rozbitá nebo zablokovaná. Díky tomuto přijímači otevřete bránu nebo vrata dodaným dálkovým ovladačem Air4, který umožňuje obejít původní systém. Univerzální přijímač Air4 je kompatibilní se systémy Air4 Home a Air4 Home Pro a nabízí kompletní řešení chytrého přístupu.
Air4 Home PRO
5 850.00
Air4 Home PRO AVZ1108
Přijímač Air4
1 809.09
Přijímač Air4 je zařízení, které nahrazuje originální přijímač v řidící jednotce pro ovládání vrat, bran, závor a podobných systémů. Balení obsahuje příjímač a dálkový ovladač Air4 L pro otevírání 12V a 15V elektronických zámků. Přijímač je kompatibilní s Air4 Home a Air4 Home Pro pro vytvoření kompletního chytrého řešení přístupu.
Výprodej
Dálkový ovladač Jane TOP A
Vícefrekvenční univerzální dálkový ovladač pro zkopírování až 4 originálních dálkových ovladačů k vratům, branám, garážovým vratům a dalším automatizacím. Pro kopírování ovladačů NICE, DITEC, V2 s plovoucím kódem.
Výprodej
Dálkový ovladač JANE TOP B
Vícefrekvenční univerzální dálkový ovladač pro zkopírování až 4 originálních dálkových ovladačů k vratům, branám, garážovým vratům a dalším automatizacím. Pro ovladače Allmatic, Aprimatic, Beninca, BFT, DEA, FAAC, Gibidi, NICE, NICE-SMILO, V2 s plovoucím kódem.
2 990.00
Výprodej
5 850.00
1 809.09
Výprodej
Výprodej
Zobrazeno 1 až 12 z 12 Záznamů