Kategorie

Kvalitní doplňky na vchodové dveře z nerezu

Nabízíme kvalitní doplňky na dveře z nerezu jako jsou klapadla, číslice, písmena, ochranné plechy, pojistky proti zabouchnutí dveří, pásky proti bakteriím i vhozy na dopisy. Vyberte si snadno z naší nabídky produktů určených na vylepšení vzhledu nebo funkčnosti vchodových dveří Vašeho domu, bytu nebo víkendové chaty. Z naší nabídky doplňků si určitě vyberete.

Ochranný plech pod bezpečnostní kování
Ochranný plech pod bezpečnostní kování.
Copper Tape - páska proti bakteriím a virům včetně koronaviru
Copper Tape je vysoce účinná a cenově dostupná ochrana před bakteriemi a viry. Tato antibakteriální a antivirová páska je vyrobena ze speciální měděné textilie a během pár minut zlikviduje 99,98 % bakterií a virů. Funguje také jako velmi spolehlivá ochrana před koronavirem. Je vhodná pro všechny typy klik a madel, snadno se instaluje a je nenáročná na údržbu. Ideální pro frekventované vstupy v nemocnicích, školách, podnicích či na úřadech. Prodáváno jako pár.
Vhoz na dopisy
263.64
Vhoz na dopisy hrandatý nebo oblý. Na vchodové dveře, atypické skříňky na dopisy.
Písmeno STAR nerez
101.65
Nerezová domovní písmena.
SALVADITA - pojistka proti zabouchnutí dveří
SALVADITA je unikátní patentované zařízení zabraňující skřípnutí prstů ve dveřích při zabouchnutí dveří. Ideální jako prevence úrazů pro všechny domácnosti s dětmi, školy i školky. Spolehlivá funkce, dlouhá živostnost, jednoduchá montáž, nenápadný design.
Vhoz na dopisy PORTA 796
Vhoz na dopisy s hliníkovým rámem.
Číslice STAR nerez
Nerezové domovní číslice.
Číslice STAR nerez černá
Černé nerezové domovní číslice.
Písmeno STAR nerez černé
Černé nerezové domovní písmeno.
Zobrazeno 1 až 9 z 9 Záznamů