Kategorie

Elektronické klíčové depozity jsou systémy pro bezpečné ukládání klíčů i dalších drobných cenností, které zajišťují jejich automatický výdej pouze oprávněným uživatelům a v určené časy. Odpadají tak náklady na recepčního či jinou obsluhu. V hotelech umožňují zřízení bezobslužné recepce, v půjčovnách aut vytvoření automatického systému pro rezervace klíčů a ve všech větších firmách a organizacích zajišťují neustálý přehled a kontrolu nad celým klíčovým hospodářstvím.

Pro vytvoření systému bezobslužné recepce v ubytovacích zařízeních jsou určeny depozity STAR. Pro všechny větší podniky a organizace, které vyžadují přehlednou správu klíčového hospodářství a dohled nad klíči v reálném čase doporučujeme depozity CREONE.

Klíčový depozit KeyBox 9000 B
Elektronické klíčové depozity z řady Basic nabízí jednoduché, bezpečné a flexibilní řešení pro správu klíčového hospodářství či úschovu drobných cenností. Po zadání kódu je klíč automaticky vydán pouze oprávněné osobě. Skříňky KeyBox jsou dostupné v různých provedeních, s možností jednoduchého navyšování kapacity.
Klíčový depozit KeyBox 9000 SC
Nejvyšší řada elektronických klíčových depozitů nabízí bezpečné, inteligentní a flexibilní řešení pro správu klíčového hospodářství či úschovu drobných cenností. Po zadání kódu je klíč automaticky vydán pouze oprávněné osobě. Systém umožňuje identifikaci a tedy monitoring a kontrolu každého jednotlivého klíče. Skříňky v různých provedeních, s možností jednoduchého navyšování kapacity.
Software pro klíčové depozity KeyWin6
KeyWin6 je poslední verzí komplexního nástroje pro správu klíčového hospodářství. Jeden i více správců může řídit klíčové depozity a klíče odkudkoli na světě.
Klíčový depozit KeyBox 9000 S
Elektronické klíčové depozity z řady System nabízí bezpečné, inteligentní a flexibilní řešení pro správu klíčového hospodářství či úschovu drobných cenností. Po zadání kódu je klíč automaticky vydán pouze oprávněné osobě. Systém umožňuje také nastavování časových oken, sledování historie či použití stejného kódu pro více schránek. Skříňky KeyBox jsou dostupné v různých provedeních, s možností jednoduchého navyšování kapacity.
Klíčový depozit KeyBox 9000 E
Klíčové depozity KeyBox z řady Expansion jsou skříňky sloužící k rozšíření systémů ze schránek KeyBox řady Basic nebo System. Umožňují jednoduché navýšení kapacity systému klíčových depozitů o další přihrádky nebo háčky na klíče. Klíčové depozity KeyBox nabízí jednoduché a bezpečné řešení pro správu klíčového hospodářství či úschovu drobných cenností. Po zadání kódu je klíč automaticky vydán pouze oprávněné osobě. Skříňky KeyBox jsou dostupné v různých provedeních, s možností jednoduchého navyšování kapacity.
Klíčový depozit KeyBox 9000 EC
Skříňka pro rozšíření systému skříněk 9400 SC nebo 9500 SC.
Software pro klíčové depozity KeyWin Light
Software pro usnadnění správy systému klíčových depozitů KeyBox z řady System. Umožňuje snadnou správu uživatelských přístupových práv, nastavování časových oken, sledování historie i úpravu nastavení systému. Přenos dat mezi skříňkou a PC probíhá pomocí USB flash disku.
Klíčový depozit STAR
24 997.52
Elektronické klíčové depozity STAR představují unikátní řešení bezobslužné recepce pro všechny hotely, penziony a ubytování typu airbnb. Zajistí pohodlný a bezpečný přístupu hostů do hotelových pokojů. Ať už host dorazí v kteroukoliv denní nebo noční dobu, může si ihned a bez čekání sám vyzvednout z příslušné přihrádky depozitu klíč od svého pokoje a ubytovat se.
Zobrazeno 1 až 8 z 8 Záznamů