Kategorie

Elektronické klíčové depozity od švédského výrobce Creone jsou schránky či schránkové systémy na ukládání klíčů ale i dalších cenností s elektronickým ovládáním zámku (na číselný kód). Nabízí velice jednoduché a flexibilní řešení pro správu klíčového hospodářství. Klíče jsou po zadání kódu automaticky vydány pouze oprávněným osobám bez nutnosti obsluhy. Kapacitu systému je navíc možno libovolně navyšovat podle potřeby. Klíčové depozity jsou tak ideální pro hotelové recepce, půjčovny aut, úřady a všechny větší firmy i organizace. 

Alarmový kontakt pro KeyBox
Alarmový kontakt pro propojení systému elektronických klíčových depozitů KeyBox řady System (S) s alarmovým systémem. | Zboží na objednávku. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na eshop@hbgroup.cz nebo oslovte obchodního zástupce ve svém regionu.
Záložní napájení pro KeyBox
Záložní napájení bateriemi pro elektronické klíčové depozity KeyBox řady Basic (B) a System (S). | Zboží na objednávku. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na eshop@hbgroup.cz nebo oslovte obchodního zástupce ve svém regionu.
Montážní sada pro KeyBox
Sada pro upevnění elektronických klíčových depozitů KeyBox na stěnu. | Zboží na objednávku. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na eshop@hbgroup.cz nebo oslovte obchodního zástupce ve svém regionu.
Software pro klíčové depozity KeyWin Light
Software pro usnadnění správy systému klíčových depozitů KeyBox z řady System. Umožňuje snadnou správu uživatelských přístupových práv, nastavování časových oken, sledování historie i úpravu nastavení systému. Přenos dat mezi skříňkou a PC probíhá pomocí USB flash disku. | Zboží na objednávku. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na eshop@hbgroup.cz nebo oslovte obchodního zástupce ve svém regionu.
Klíčový depozit KeyBox 9000 E
Klíčové depozity KeyBox z řady Expansion jsou skříňky sloužící k rozšíření systémů ze schránek KeyBox řady Basic nebo System. Umožňují jednoduché navýšení kapacity systému klíčových depozitů o další přihrádky nebo háčky na klíče. Klíčové depozity KeyBox nabízí jednoduché a bezpečné řešení pro správu klíčového hospodářství či úschovu drobných cenností. Po zadání kódu je klíč automaticky vydán pouze oprávněné osobě. Skříňky KeyBox jsou dostupné v různých provedeních, s možností jednoduchého navyšování kapacity. | Zboží na objednávku. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na eshop@hbgroup.cz nebo oslovte obchodního zástupce ve svém regionu.
Klíčový depozit KeyBox 9000 B
Elektronické klíčové depozity z řady Basic nabízí jednoduché, bezpečné a flexibilní řešení pro správu klíčového hospodářství či úschovu drobných cenností. Po zadání kódu je klíč automaticky vydán pouze oprávněné osobě. Skříňky KeyBox jsou dostupné v různých provedeních, s možností jednoduchého navyšování kapacity. Zboží na objednávku. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na eshop@hbgroup.cz nebo oslovte obchodního zástupce ve svém regionu.
Klíčový depozit KeyBox 9000 S
Elektronické klíčové depozity z řady System nabízí bezpečné, inteligentní a flexibilní řešení pro správu klíčového hospodářství či úschovu drobných cenností. Po zadání kódu je klíč automaticky vydán pouze oprávněné osobě. Systém umožňuje také nastavování časových oken, sledování historie či použití stejného kódu pro více schránek. Skříňky KeyBox jsou dostupné v různých provedeních, s možností jednoduchého navyšování kapacity. | Zboží na objednávku. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na eshop@hbgroup.cz nebo oslovte obchodního zástupce ve svém regionu.
Klíčový depozit KeyBox 9000 EC
Skříňka pro rozšíření systému skříněk 9400 SC nebo 9500 SC. | Zboží na objednávku. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na eshop@hbgroup.cz nebo oslovte obchodního zástupce ve svém regionu.
Klíčový depozit KeyBox 9000 SC
Nejvyšší řada elektronických klíčových depozitů pro nabízí bezpečné, inteligentní a flexibilní řešení pro správu klíčového hospodářství či úschovu drobných cenností. Po zadání kódu je klíč automaticky vydán pouze oprávněné osobě. Systém umožňuje identifikaci a tedy monitoring a kontrolu každého jednotlivého klíče. Skříňky v různých provedeních, s možností jednoduchého navyšování kapacity. | Zboží na objednávku. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na eshop@hbgroup.cz nebo oslovte obchodního zástupce ve svém regionu.
Zobrazeno 1 až 9 z 9 Záznamů