Kategorie

Bezpečnostní kamerové systémy

Chcete mít přehled, co se děje u Vás doma? Díky WiFi se ke bezpečnostním kamerám můžete vzdáleně připojit přes svůj smartphone nebo tablet. Odkudkoliv na světě tak můžete kdykoliv zkontrolovat, co se právě děje u Vás doma nebo kdo je na Vašem pozemku.

Použití a montáž bezpečnostních kamer

Bezpečnostní kamery jsou velmi nenáročné na montáž. Stačí je přimontovat například na zeď nebo strop, interiérovou kameru pak můžete dokonce jednoduše postavit třeba na stůl nebo na polici v domě, bytě nebo kanceláři. Pak už potřebujete jenom zásuvku pro připojení do elektrické sítě. Další kabeláže nejsou potřeba, celý kamerový systém totiž komunikuje prostřednictvím WiFi. Pořídit si můžete jednotlivé kamery nebo celý bezpečnostní systém.

Kamera BURGcam Dome 303
2 676.03
Profesionální bezdrátová kamera nejen pro rodinné domy. Vhodná pro vnitřní i venkovní použití.
Set kamer UNV Dome
11 567.77
Set profesionálních WiFi kamer - 4 kamery typu dome a rekordér. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití.
Kamera BURGcam Bullet 304
Profesionální bezdrátová kamera nejen pro rodinné domy. Vhodná pro vnitřní i venkovní použití.
Kamera BURGcam Smart 3020
Profesionální bezdrátová kamera nejen pro rodinné domy. Vhodná pro vnitřní použití.
Kamera BURGcam Zoom 3060
7 684.30
Profesionální bezdrátová kamera nejen pro rodinné domy. Vhodná pro vnitřní i venkovní použití.
Set kamer UNV Bullet
11 567.77
Set profesionálních WiFi kamer - 4 kamery typu bullet a rekordér. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití.
Videorekordér BURGcam REC 3510
Videorekordér pro kamery řady BURGcam. Určený pro 3,5" pevný disk.
Kamera BURGcam Dome 3030
3 146.28
Klasická Wi-Fi kamera typu Dome je určena pro použití venku i uvnitř. Má krytí IP 67 poskytující plnou ochranu před vlivy počasí a také tělo odolné proti vandalismu (IK 10).
Kamera BURGcam Bullet 3040
Wi-Fi kamera typu Bullet s krytím IP 67 je vhodná pro venkovní i vnitřní použití. HD rozlišení, pozorovací úhel 100°, funkci detekce pohybu a dosah nočního vidění až 30 metrů.
Termokamera KG 9266-T
54 694.21
Termální bi-spektrální síťová kamera s ochranou IP 66 proti prachu a vodě umožňující automatické bezkontaktní měření tělesné teploty i více osob ve vzdálenosti 0,5-3 m, s možností hlasového výstupu (normální teplota, vysoká teplota) a alarmu při překročení nastavené teploty. Využitelná také pro monitorování vnitřních prostor, například skladů, jako prevence požáru.
Kamera BURGcam Zoom 3061
7 046.28
Wi-Fi kamera s pozorovacím úhlem 30°-112°, optickým a digitálním zoomem, možností streamování videa v HD kvalitě, naprogramování konkrétní sekvence pohybů kamery. Umožňuje inteligentní analýzu videa včetně rozpoznání tváře nebo detekce vstupu do vybraného prostoru a detekce objektů. Krytí IP 66 a odolnost vůči vandalismu - vhodná pro použití v interiérech i venku.
Kamera BURGcam Light 3010
Wi-Fi kamera Light 3010 je zařízení 4 v 1. Kombinuje silné LED osvětlení, detektor pohybu, videokameru a interkom. Nabízí funkci nočního vidění a možnost vzdálených audiovizuálních hovorů. Bezdrátová kamera s krytím IP 65 ideální pro sledování venkovních prostorů, jako jsou vchody, vjezdy do garáže a průjezdy.
Zobrazeno 1 až 12 z 12 Záznamů