Kategorie

Odolné visací zámky s bezpečnostním klíčem

Kvalitní visací zámky s vložkou s bezpečnostní certifikací (3. nebo 4. bezpečnostní třída). Zámky nabízejí vysokou ochranu proti napadení vložky. Díky velkému množství možných kombinací klíče jsou vhodné pro sjednocení na společný uzávěr (odemykání více visacích zámků ale i klasických vložek ve dveřích jediným klíčem) nebo pro začlenění do systémů generálního klíče.

Generální klíč je efektivní způsob pro zabezpečení objektu, ve kterém je požadavek na omezení práv přístupu pro jednotlivé uživatele. Tento systém je často využíván ve veřejných i soukromých institucích, firmách, školách. Hodí se skvěle tam, kde je nutné přidělit prostřednictvím individuálních práv přístup do jednotlivých prostor určeného objektu.

Bezpečnostní visací zámek CISA - monoblok
Bezpečnostní visací zámek typu monoblok s vložkou C3000. Certifikace pro 4. bezpečnostní třídu. Vložka s odolností proti odvrtání, vyhmatání a bumpingu, s patentovaným profilem klíče a ochranou proti neoprávněnému kopírování. Tělo zámku z nerezové oceli, tvrzený ocelový třmen, bezpečnostní překryt vložky. Různé velikosti. Italská výroba.
Visací zámek CES NP
1 263.64
Visací zámek s bezpečnostním klíčem - s bezpečnostní vložkou CES NP. Certifikace pro 3. bezpečnostní třídu. Vyrobeno v Německu.
Mosazný visací zámek CISA C2000
Visací zámek s bezpečnostní vložkou CISA C2000. Vložka zámku má certifikaci pro 3. bezpečnostní třídu a ochranu proti vyhmatání a odvrtání. Zámek má mosazné tělo a tvrzený ocelový třmen.
Bezpečnostní visací zámek CISA s ochranou třmenu
Bezpečnostní visací zámek s vložkou C3000 a se zesílenou ochranou třmenu. Certifikace pro 3. nebo 4. bezpečnostní třídu (dle velikosti). Vložka s odolností proti odvrtání, vyhmatání a bumpingu, s patentovaným profilem klíče a ochranou proti neoprávněnému kopírování. Tělo zámku z nerezové oceli, tvrzený ocelový třmen, bezpečnostní překryt vložky. Italská výroba.
Visací zámek CES PSM
1 513.22
Visací zámek s bezpečnostním klíčem - s bezpečnostní vložkou CES PSM. Certifikace pro 4. bezpečnostní třídu. Patentově chráněný profil klíče, klíče lze vyrobit pouze při předložení bezpečnostní karty. Ochrana vložky proti odvrtání, vyhmatání a bumpingu. Německá výroba.
Bezpečnostní visací zámek CISA s ochranou proti nárazu
Bezpečnostní visací zámek s bezpečnostní vložkou C3000 a s ochranou proti nárazu. Certifikace pro 3. nebo 4. bezpečnostní třídu (dle velikosti). Vložka s odolností proti odvrtání, vyhmatání a bumpingu, s patentovaným profilem klíče a ochranou proti neoprávněnému kopírování. Tělo zámku z nerezové oceli, tvrzený ocelový třmen, bezpečnostní překryt vložky. Italská výroba.
Visací zámek CES WSM
1 738.02
Visací zámek s bezpečnostním klíčem - s bezpečnostní vložkou CES WSM. Certifikace pro 4. bezpečnostní třídu. Důlkový klíč s patentově chráněným profilem klíče, klíč lze vyrobit pouze po předložení bezpečnostní karty. Vložka s ochranou proti odvrtání, vyhmatání a bumpingu. Německá výroba.
Visací zámek CES PSM 215N
Visací zámek CES.
Visací zámek CES UDM
2 287.60
Visací zámek s bezpečnostním klíčem - s bezpečnostní vložkou CES UDM. Certifikace pro 4. bezpečnostní třídu. Patentová ochrana profilu klíče, klíče lze vyrobit pouze při předložení bezpečnostní karty. Vložka s ochranou proti odvrtání a vyhmatání. Německá výroba.
Visací zámek CES U5
1 703.31
Visací zámek s bezpečnostním klíčem - s bezpečnostní vložkou CES U5. Certifikace pro 3. bezpečnostní třídu. Klíče lze vyrobit pouze při předložení bezpečnostní karty. Ochrana vložky proti odvrtání, vyhmatání a bumpingu. Německá výroba.
Visací zámek CES NPR
1 857.02
Visací zámek s bezpečnostním klíčem - s bezpečnostní vložkou CES NPR.
Zobrazeno 1 až 11 z 11 Záznamů